Vasember 2

Iron Man 2

2019.06.01 kevelin

Sem a Marvel sem a D.C univerzumtól nem estem hanyatt. De ha már választani kellene, nekem a Vasember, Hulk, Thor stb. által képviselt Marvel világ jobban bejön. Robert Downey Jr. szuperül hozza ezt az idegesítő nagyképű, de mégiscsak szuperhős figurát.

2015.05.13 Syracuse

Az ilyenekre nem nagyon lehet mit mondani. Nyilván a büdzsé hozzájárul ahhoz, hogy a látványvilág remek legyen, de közel sem itt kellett legjobb teljesítményét nyújtani Robert Downey Jr-nak.

2018.10.05 Csillagpor

A kultikus első filmnek kicsit gyengécske folytatása lett, de még ez is megbocsáltható mert jó kis popcorn film ez még így is. Szokásos történet szokásos megoldással. Én személy szerint nagyon szeretem. Végigizgulom a filmet akárhányszor csak újranéz... Több

2016.07.25 Leilani

Nagyon jó ez a folytatás sokkal jobb, mint az előző film, itt már kezd jobban kialakulni a történet. Tetszik hogy a Marveles filmek összefüggnek. A karakterek nagyon jók, a színészek jól játszanak. A történet izgalmas.

2018.09.21 thejoker

Nagyon jó film, úgy gondolom jobb lett mint az első rész. Kiváló akciójelenetek, nagyszerű színészek és a történet is király. Senkinek sem szabad kihagynia.

2019.01.06 szabomarc

Ugyanolyan mint a többi, sok akció, sok röpködés, sok bunyó, sok robbanás. Férfiaknak valószínűleg tetszik, hölgyek nevében nem tudok nyilatkozni. Ajánlom a filmet.

2017.01.03 Scramananga

Őszintén szólva nekem nem tetszett. A sötét hangulat, amúgy is borússá teszi a de a történet is nyomasztó volt számomra. Ami jó volt az előző részben, azaz Robert Downey Jr., és a nagyszerűen meírt dialógusok, az most is jó, de őszintén: ha nem lenn... Több

2018.07.17 czerik

Jó folytatása az előző résznek. Humorral, akcióval, Robert D. JR. - ral:DDD Ajánlom!

2016.05.06 hell.l

Az első részhez hasonlóan ez is nagyon jól sikerült. A történet nagyon jól fel van építve, a karakterek pedig kiválóak. Mickey Rourke-nak jól áll a szerep, tetszik a játéka, a többiek is hozzák a megszokottat.

2016.02.08 Nathan03

Imádom Vasember karakterét a Marvel univerzumban, de nekem ez a rész kicsit gyengébbre sikerült mint az első rész. Az akciók jók látványosak de a film köré írt történetet jobbra is meg lehetett volna csinálni szerintem. De alapjáraton tejesen jó film.

2019.04.17 iq.csabi

Számomra a legkevésbé tetsző rész a Vasember filmekből, de még így is magas hozza a szintet.

2017.06.23 Olivér Rózsa

Szerintem ez a legjobb vasember film a három közül. Robert d junior jól hozza a Tony Stark vicces, szarkasztikus, szerepét. A történet is végig szórakoztató!

2019.02.07 Vágottszemű

Egész jó volt. Bár azért az elsőt nem tudta túlszárnyalni. Nyugodtan megnézhetitek. Nem vesztetek vele semmit. Lehetett volna izgalmasabbra megcsinálni.

2016.04.25 gazsika1978

Vegyes érzelmekkel ültem le megnézni a folytatást. Az igazat megvallva pozitívan kellett csalódnom. Nem jobb az első résznél, "csak" ugyanazon a szinten mozog. Nem az akciókon van a hangsúly, inkább a szereplők és a történet bonyolításán. Végig vicce... Több