Végső állomás 5.

Final Destination 5

2024.01.04 Jocpappa

10/6

Ez a rész az egyik legostobább, de ez a kedvencem mind közül. Baró kis széria volt ez. Remélem, hamarosan jön a hatodik.

Na ez már csak a bevételről szól...unalmas, sablonos, és eléggé lapos. Ezerszer lerágott csont, nem is értem ezt a részt miért csinálták? Az első részeket már itt csak megerőszakolták.Sajnálom.

2017.04.18 indingo

A baj hogy teljeses paródia lett ebből a sorozatból és csak a részek halmozása a cél a abszurdabbnál abszurdabb halálesetekkel. Kár érte, pedig bírtam a filmet.

2022.07.07 BRANTON

A halál hídja hív

2011-ben eljött az ötödik Végső állomás film, melyet Steven Quale hozott el nekünk. Az a Steven Quale, aki a nagyszerű James Cameron keze alatt dolgozott. Annyiban tehát biztosak lehetünk, hogy a film nem fog rosszul kinézni. Ez be is bizonyosodik. I... Teljes kritika

2017.10.22 Deku

Mindenképpen a helyükön voltak azok a dolgok amik az ilyen filmeket naggyá teszik. Nagyon remek film lett. Én személy szerint oda voltam érte teljesen. Nagyon jól hozták össze a történetet a karakterekkel és ettől nekem nagyon hangulatos lett.

2019.01.09 dailyfilmsan

Egyenesági romlás. Az első rész még jó volt és új de az 5. nekifutás már nagon gyenge és érthetetlen és az összekapcsolás az első résszel is nevetséges. A halálok is értelmetlenek és irreálisak. Nem tetszett ez a halálkijátszás új technika sem. Simá... Több

2018.11.29 VvV

Már a sokadik bőrt húzták le róla. Nagyon átlagos lett, holott ezeknek a filmeknek korábban mindig volt egy varázsa.

2016.06.21 Timcsi

Ez talán a leggyengébb az összes film közül, de van valami "báj" minden részbe.

2015.05.14 Syracuse

Szerencsére a 4. rész után már 3 évet sem kellett várni egy folytatásra, mert 2011-ben jött is a következő - természetesen a kötelező 3D-vel, ami nem meglepő módon semmit nem ér. Na de kap 3 csillagot, mert a végén még én is meglepődtem, és nagyon úgy néz ki, hogy végre egyszer s mindenkorra lezárták a sztorit.

2016.07.26 Leilani

Nagyon jól sikerült ez a rész, nagyon tetszik benne, hogy visszatér az első részhez, ezzel keretes lesz a történet. Mindegyik rész nagyon tetszett, jó folytatása az előzőeknek. A halálesetek itt is nagyon valószínűtlenek.

2020.10.03 belavagyok

Sok volt már a szériának ez az ötödik rész. Eléggé elfáradt a történet a végére, pedig milyen jól indult. Egyszer nézhetős darab.

2016.02.04 moov18

Ez a végeérhetetlen "halál" téma mostanra betetőzni látszik, kezdi önmagát emészteni és laposodni. A központi téma ugyanaz, ugyanazon motívumokból merít. Eltelt több mint 5 év az utolsó leforgatása óta, viszont valamiért azt érzem, hogy koránt sincs ... Több

2016.04.19 szoljhozzam

Imádom a Végső állomás filmeket. Ez első részt tök véletlenül kezdtem el nézni, de nagyon megtetszett így következhetett a többi. Az ötlet nagyon tetszik! i játszható-e a halál? Az is remek ötlet volt, hogy az utolsó rész kicsit visszaugrik az elsőhöz.

2016.10.28 jencike1985

Szuper film , érdekes. Mást se csináltam csak gondolkodtam vajon mi lesz.Izgalmas jelenetekkel van felszerelve.Fordulatos és sosem lehet tudni mi következik. Aki szereti az ilyen filmeket mindenféleképpen nézze meg.