WALL·E

WALL·E

2019.05.05 Ms. Akárki

Nagyon tanulságos mese mely a környezetvédelem és a Földünkre való vigyázásra hívják fel a figyelmet. Egy eléggé valószínű jövőképet vázol a mese amely a siralmas mennyiségű műanyag és szemét termelés miatt lehetséges. De közben aranyos szerelmi történet is a 2 robot között.

2018.11.12 Norbert93

Vontatott és sokáig "néma" film, de véletlenül sem unalmas vagy szájbarágós. A főhősök robot létükre is aranyos és szerethetőek, az alapötlet pedig egyedi. Talán a kisebb gyermekek nem lesznek úgy elragadtatva tőle, mint azt várnánk, de a filmhez kel... Több

2018.12.10 harnas1207

A mese első fele kínszenvedés volt. A második felére indult be és ott már volt mondanivalója is. Hiába egyedi és különleges, számomra nem igazán érte meg megnézni.

2017.11.18 Bazzzsi

Ha valami könnyedebbre, mégis tartalommal és mondanivalóval telire vágyik az ember, arra tökéletes lehet. Kicsit féltem tőle az elején, de szerencsére csalódnom kellett.

2018.04.21 TomÁcs

Három részletben sikerült megnéznem. A története nagyon lassan indul be és utána se egy pörgős sztori. Látványa a tönkrement bolygóval egész látványos volt.

2017.07.29 Lonka

Lehet. hogy egy idő után beindult a sztori - vagy nem -, de 40 percig csak pakolgat a robotocska ide-oda, balról-jobbra, ami engem nagyon untatott.

2015.09.02 MKristijan

Teljes odafigyeléssel és átéléssel érdemes nézni, mert minden pillanata arany. Nagyszerű ötlet és egy rossz jövőkép, habár ezzel az elhízással még mindig Amerika jut eszembe, nekik el sem kell menni az űrbe ahhoz.

2015.06.05 Dodi

Szerintem elég sok film stílust magába foglal (mese, sci-fi, romantika, dráma, vígjáték, kaland), pont ettől olyan sikeres! Viszont alapjába véve ez egy mese, csak a film mondanivalója és a szereplők érzelmi világa miatt érezzük azt, hogy ez több annál.

2019.04.12 MidoD7

Frenetikus nagy vétek lett volna, ha ezt a filmet mégse nézem meg. Itt megtalálsz mindent, persze elsősorban akkor, ha a kategória kedvelője vagy. Zeneileg és színészileg is nagyon rendben van.

2018.03.07 kevelin

Tulajdonképpen mesére vitték 100 évvel a megvalósulás előtt a jövőt. Nagyon tanulságos mese, ami talán felnőtteknek többet mond mind a gyerekeknek, de az ő szemüket is felnyithatja arról mit művelünk a bolygónkkal és mi várhat ránk. Wall_e karaktere ... Több

2015.02.10 Milanman

A Toy Story által megteremtett animációs iskola csúcsteljesítménye, a Pixar talán legérettebb, legzseniálisabb alkotása, kedves és cuki történet a kisebbeknek, tanulságos és figyelemfelkeltő mű a felnőtteknek. Igazi stílusbravúr.

2021.12.03 stewie_griffin_2005

Nekem nem nagyon tetszett, zavart az is, hogy - mivel két robot a főszereplő - alig beszélnek benne. De maga a története sem jött be. Számomra érthetetlen, miért dicsérik ilyen sokan, szerintem a vicces animációs filmek sokkal jobbak minden téren, pl... Több

2017.08.10 felicity

Kiskoromban annyiszor, de annyiszor láttam, és mindig nagyon tetszett Wall E és Eva története. Nagyon cuki film/mese. Sajnos már régen láttam. De szerintem sokszor meg lehet nézni.

2018.03.22 hackerjulcsi

Aranyos mesefilm, mégsem fogott meg a kerettörténete. Jó az ötlet, kedves a mese, de valahogy olyan semmilyen lett az összhatása sajnos. Nekem nem jött be annyira...