Ong-bak - A thai boksz harcosa

Ong-bak

2023.12.27 Ари Шандор

Inkább csaták a YT-on

Tulajdonképpen harcra hegyeznék ki, de abból meg gyenge...Már ha egy Jet Li filmhez nézem. Érdemesebb megnézni élőben egy k1 gálát.... Ez nekem nem adta ki..... (de ez csak egy vélemény a sok közül)

Fantasztikus harci jelentek,és egy jó sztori.Ebben a műfajban nem is kell több.Végig élvezhető,és lebilincselő karatefilm.Egy ázsiai remekmű.

2018.09.12 Norbert93

Annyira nyers és eredeti. Számtalan újranézést követően is páratlan koreográfia tárul elénk. A sztori egyszerű és egyenes, ami nem is igazán lényeges a lenyűgöző kaszkadőr nélküli mutatványok tekintetében.

2018.07.25 Norbi

Nem hagyatkoztak a véletlenre a film készítése során. Igen jól kidolgozott küzdelmek részesei lehetünk, fűszerezve az egész némi akrobatikával.

2018.07.05 LionelMessi10

Kifejezetten jóra sikerült akciófilm, sűrűn fűszerezve harcművészeti és akrobatikus elemekkel. Tony Yaa mozgása egyszerűen elképesztő. A filmnek köszönhetően világszerte megismerték Tony Yaa nevét. Nekem nagyon tetszett, a kategória kedvelőinek kötelező darab.

2016.04.20 D. Shaday

Kimondottan jó és látványos akciófilm. a verekedések koreográfiája bravúros, az külön tetszett, hogy a végére felhagy az idióta viccelődéssel és nagyon is komolyra fordul a hangulat. Sajnos Tony Jaa nem lett akkora név, mint vártuk, de legalább ezt a filmet azért méltósággal letette az asztalra.

2015.09.02 Barthy

Való igaz, hogy láttam már sokkal jobb filmet is. Az is igaz, hogy erősen csak meg akar venni minket a látvánnyal. Fel van turbózva mindennel, de a történet nem üt akkorát-amekkorát kéne. Azonban egynek bőven szórakoztató volt.

2016.11.03 macilaci70

Igen lattam es csak pozitiv kijelentesem lehet rola.Veres harcok es ami meg az akcioba belefer. A leirasrol :Egy thai faluban egy sötét éjjelen valaki ellopja a helyi Buddha-szobrot, hogy ezzel a kinccsel járjon kedvében a bangkoki maffia kegyetlen v... Több

2016.08.08 byebyepuppy

Szerintem az egyik legjobb B kategoriás távol keleti film amit láttam. Tony Jaa mozgása miatt pedig egy unalmas pillanat sincs, a történet itt-ott elég ostoba, de ezeket a filmeket nem is ezért szeretjük, összeségében egy jó kis film remek koreográfiával.

2016.09.05 szisziszabo

Jó kis film. Ami azt illeti, nem igazán a kedvenceim az ilyen filmek, de ez kifejezetten tetszett. Nem mondhatom hogy a világ leg jobb filmje de nem is mondhatom, hogy rémes. Amojan arany középút, mmivel jobb az átlagosnál de nem zseniális.ajánlani tudom azoknak akik szeretik a verekedős filmeket.