Zorro álarca

The Mask of Zorro

2020.12.12 Yosihiro

Zorró

Igen, nem is tudom, hányszor néztem meg ezt a remekművet. Igazi összehangolt film az érzelmek, akció és a történet kapcsán. A nézőt elviszi egy világba, ahol az arany, a rabszolgaság és az igaz szerelem még él. Valódi érzelmek jönnek át a filmvásznon... Teljes kritika

2019.07.29 Ms. Akárki

Igazi klasszikus film. Antonio Banderas egyik legismertebb szerepe és nem is véletlenül. Izgalmas és kalandos kűzdelem az igazságért és az ártatlanok védelméért, persze egy kis romantikus szállal vegyítve.

2019.02.02 Norbert93

Halhatatlan feldolgozás

Úgy gondolom, hogy messze ez a legjobb feldolgozása az egész Zorro legendának, Antonio Banderas pedig erre a mexikói macho szerepkörre született.

2020.03.01 drg0602

Én Banderas színészi teljesítményért nem vagyok annyira oda, de azért vannak jó filmei, ez a film ezek közé tartozik. Jó film, jó történettel, Banderas alakítása szuper. Mindenképpen érdemes megnézni.

2019.01.20 szabomarc

Szórakoztató, vicces és pörgős is, nekem nagyon tetszett a film az elejétől a végéig. A főgonosz karaktere is jó lett, így igazából minden karakter úgy összességében, ajánlom.

Hopkins és Banderas kiegészülve a gyönyörű Catherine Zeta-Jonesszal nagyon jó kis romantikus akciófilmet hoztak össze. Banderasnak jól áll ez a szerep, és szinte lubickol benne. A főgonosz is adja magát, izgalmas, poénos, no és persze romantikus, néhol vicces... Ennyi kell egy laza, könnyed kikapcsolódáshoz.

2019.03.25 indingo

Egy Zorro történet, ami kerek az elejétől a végéig. Legnagyobb értéke a neves színészek, akik remekül hozzák karaktereiket.

2016.08.09 tvmérnök

Az egyik kedvenc filmem a mai napig. Jó színészek , jó zenék , kiválló történet. Ki ne szeretné az álarcos hősöket és az izgalmas kalandokat. Ráadásul humoros és realisztikus is a film.

2015.02.10 Bimbi

Nem rossz, főleg a többi, későbbi Zorro filmhez képest. De rám nem volt nagy hatással, egyszer nézhető, nem tűl izgalmas.

2016.02.08 pqrs

A két főszereplő remek, a történet izgalmas, a film látványos. Amiért nekem mégse tetszett, az az a gondolat volt, hogy Zorro maszkja továbbörökíthető bárkire. Hát, talán eddig pont az tette egyedivé a karaktert, hogy Zorro Diego de la Vega volt, nem pedig holmi jött-ment útonálló, de ettől függetlenül élvezhető.

2015.07.21 varjú

Martin Campbell érdekes módon gondolta tovább Zorro történetét, mely bár nem túl bonyolult, mégis jót tesz a filmnek, hogy egy egyszerű reboot helyett új sztorival álltak elő. Antonio Banderas pedig a legjobb választás volt a latin törvényen kívüli s... Több

2015.03.31 epeeer

A Zorró örök klasszikus, bár már túl sok rész készült belőle, de ez nagyon jó! Antonio Banderas és Anthony Hopkins párosa azt hiszem mindent elárul.

2015.12.21 skyman

Első pillantásra azt gondolhatná az ember, hogy már megint elővettek egy régi sztorit, hogy elrontsák Hollywoodban. De szerencsére ez a Zorro feldolgozás jól sikerült, és így legalább a fiatalabb korosztálynak is mond valamit Zorro neve. Persze mozib... Több