
Vélemények (3)
Gyönyörű kivitelezés, különösen a Déli sark rész, fantasztikus. Viszont hiába Will Smith jelenléte és az életről alkotott nagy, világmegváltó gondolatai, az végig üres és semmitmondó marad. Talán ő maga sem észlény, ezt éreztem végig, mikor beszélt, ... Több
Gondolkodásra késztet a sorozat. A részek nézése közben benned is felmerül a kérdés, mely Smith-t is nyugtalanítja. Milyen értékkel bírt az eddigi életed? Emberi érzésekkel átszőtt sorozat. Csak ajánlani tudom.