Közösség

Vélemény:

 

85 Szárnyas fejvadász 2049

(2017)

Megéri azt a 2óra 44 percet?

 
Erik Csok   2023.03.02 11:27
0

Félve ültem le megnézni ezt a filmet, mert úgy gondoltam, hogy én szerintem nem fogok a végére érni. Pedig de, sikerült megnéznem. És hogy megérte-e? Megérte-e ezt a 2 óra 44 percet? A válaszom, hogy nem! Ez a film minden sebből vérzik. Egyedüli pozitívumként a látványt tudom kiemelni, de egy ilyen filmnél ez az átlag, hogy jó legyen a látvány. Minden másban elesik. A karakterek nekem nem tetszettek, és a színészi játékok sem. Fontos megjegyeznem, hogy az 1982-es első filmet én nem láttam, így ahhoz nem tudom hasonlítani, de ez nem egy igazán jó film. Az első fele még tök okés, de utána már nem nagyon. A vége is szerintem le lett csapva, és akad benne nem egy fölösleges jelenet, amiket ki lehetett volna vágni. És nagyon de nagyon hosszú, és érződik is rajta, plusz helyenként tényleg unalmas. Lehet, hogy hozzá tett az is, hogy nem vagyok oda a sci-fiért, de például én szeretem az olyan filmeket, amiknek a világát, jövőjét így vagy hasonlóan mutatják be (lásd Én a robot). Szerintem Denis Villeneuve eddig a Fogságban című filmen kívül nem igazán készített jó filmet, legalábbis számomra.