12 év rabszolgaság

12 Years a Slave

2015.03.31 Dcorp1963

Már az előzetes láttán tudtam hogy milyen lesz ez a film.. Elképesztő! Kedvenc filmemmé vált egyhamar! A moziban úgy sírtam mint egy csecsemő! Nagyon jó film.

2015.03.26 zotyika33

Megható. szép film ez. A története nagyon valósághű és hihetetlen hogy tényleg volt ilyen. A színészek alakítása kifogástalan. Érdemes ezt a filmet megnézni mert csak tanulni lehet belőle. Ajánlom mindenkinek.

2015.02.09 dtrix

Megrázó film, az akkori rabszolgatartó társadalomról. A kegyetlen rabszolgatartókról, a szabad emberekből villámcsapásként rabszolgává vált feketékről, és a reményről, ami sosem hagyja el az embert. Nagyon jól összerakott mozi, az alakítások fantaszt... Több

2015.01.25 simi09

Kiváló film, hangulat, díszlet, karakterek, az egész sztori... És nem baj, hogy hosszú, olyan érzésed van hogy néznéd még, annyira jól meg van csinálva a világa..

2015.03.28 Dancer

Nagyon durva és szívszorító film! Viszont miután az ember megnézi talán kicsit átértékeli a világot a látottak után. A film arra is fényt derít, hogy korábban milyen helyzetek voltak.

2015.03.02 janosmester

Ez a film számomra túl hypolt. Oscar díj ide v oda, nem volt rossz, de annyira jó sem. A színészi játékok tény, h rendben vannak,de valahogy túl elhúzottnak éreztem, és mintha láttam volna már, semmi újat nem tudott mutatni. 7/10

2018.08.13 Christine

Egy nagyon jó film, viszont bennem nem hagyott akkora nyomot.

2015.03.09 Szilárd996

Egy megható életrajzi film, fájdalmasan mély alkotás melyen sokszor megkönnyezik az ember. Megérdemelte az Oscart! Mindenkinek ajánlom, ezt a filmet nem szabad kihagynia senkinek!

2015.02.25 *zsanka

Rendkívül megindító, őszinte film. Borzasztó amit Solomonnak el kellett szenvednie. Zsebkendő nélkül senki ne üljön le megnézni! Remek film!

2015.02.10 Krisz86

A zenék tényleg nagyon jók és elgondolkodtató a múltban történt esetekről. Jó volt ebből a nézőpontból látni a történetet, így jobban átérezhettük mit is élhet át ilyenkor egy ember. Igazán megható film, nagyon szurkoltunk, hogy szép vége legyen :)

2015.08.06 teado

2015.04.16 mártilány

A 12 év rabszolgaság egy nagyon megindító, fájdalmasan mély alkotás, mely sokszor (a szó legjobb értelmében véve) már-már a nézhetetlenség határát súrolja. Szomorú belegondolni, hogy ilyen dolgok alig 150 éve megtörténhettek, és ez sokat elárul az em... Több

2015.03.09 napraforgó1

Nagyon szép, elgondolkodtató alkotás. Az embert teljesen elragadja és olykor még meg is könnyezik. Ez a film 100%-ban megérdemelte az Oscar díjat!

2015.02.17 strauboli

Férfi létemre könnyeztem némelyik jeleneténél. Rendkívül megindító, őszinte film. Ajánlom.