3 nap a halálig

3 Days to Kill

2023.08.28 Ergit

Már inkább emberi az ügynök, de még mindig profi.

2017.05.05 mamiéstöti2

Kevin Costner hosszú időre eltűnt, de hozzá méltóan tért vissza ebben a rejtélyes thrillerben. Az elejétől a végéig feszült hangulatú volt. Nagyon tetszett.

2019.05.03 indingo

Aki kedveli Kevin Costnert az lehet hogy elfogult ezzel a filmmel, mert az ő alakítása remek. Ebbe a filmbe sok mindent belezsúfoltak és ezzel csak izgalmassá és érdekessé szerették volna tenni, de ez nem mindig jött össze és sajnos sok mindent előre sejteni lehet.

2017.10.22 Deku

Ritka az olyan film mint ez is, hogy egyszerűséggel minden pillanatban nagyot alakítottak. Nagyszerű volt a film hangulata, érződött, hogy nagyon sok odafigyelést fordítottak erre. A sztori is hatalmas volt. Nem vártam többet ettől a filmtől ez bőven elegendő erre.

2015.07.28 kabel

A 3 nap a halálig megpróbálja ötvözni a legsablonosabb kém-apa-hazatér történetet a Taken sztorijával. Ez valamennyire sikerül is neki, csak felszinesen. Habár volt egy-két érdekes motívum a filmben, az egészen látszik, hogy Kevin Costner nem mai leg... Több

2018.08.17 erahurka

Kevin Costner megpróbálkozott azzal, ami Liam Neesont az akciósztárok királyai közé emelte. Neki nem sikerült, bár nem kifejezetten rajta múlt. Egynek azért így is elmegy, de amint kinyomod a tévét, már el is felejted mit láttál.

2015.01.23 babsy88

Kevin Costner jól játszik benne, a történet is jó, pörgős izgalmas film. Valami hiányzik belőle, talán egy kis fantázia. A történet túl egy síkú, és végig kiszámítható. Luc Bessonnak mostanában szinte csak jó filmjeit láttam.

2016.05.10 VvV

Erős közepes a film, vannak a témában sokkal rosszabbak is. A története sajnos kiszámítható, de vannak nagyon látványos jelenetek benne és olykor a humora is a helyén van.

2015.06.23 Curacao86

Nem mondom, hogy a vége túlságosan kiszámítható, de várható, hogy az lesz a befejezés, ami. Kevin Costner és a sztori részéről nincs panasz, egy átlagos, jól megkomponált üldözéses, hajsza az idővel mielőtt valami megtörténik típusú akciófilm, ami rendben van. Akár többször is nézhető.

2017.04.03 Olivér Rózsa

Egy másodkategoriás gyenge akció film. Az egésznek nincs is értelme, csomó sablont használ. A képi világa is elég ramaty lett.

2015.08.29 pisti18

Nekem tetszett. Egész jó film. Van benne bőven humor,akció, pici drámaiság is. Egy estét simán megér, plusz Kevin Costner végre egy nézhető filmben szerepel.

2016.09.27 adamkatka

Imádom Kevin Costner filmjeit, nagyon tetszett A három nap a halálig is, izgalmas, fordulatos, látványos. De nem cask az akcióról szól,a magánéleti vonalak is érdekesek a filmben.

2017.03.01 Zenta

ahogy azt sejtettem is már a film elején, ez egy gyenge B kategóriás akciófilm, kliséhalmaz a rosszabbik fajtából, amin Kevin Costner sem tudott jobbá tenni.

2015.08.19 Norcsi59

Tipikus sztori: csak még egy utolsó bevetés... és annyi ilyet láttunk már, emiatt tűnik nekem ez a film kissé sablonosnak és néhol unalmasnak. Összességében középszerű, egyszer nézhető film.