365 nap

365 dni

2023.12.27 Viktória401828

Klisé

Az egész egy klisé sorozat, amit próbáltak nagyon erotikus köntösbe eladni. Ami miatt szerintem jó volt a film, hogy tökéletes példája volt a manapság divatos és tucat egészségtelen kapcsolatoknak. Amikor valaki sebezhető, erre a másik fél olyan szinten ledominálja és elnyomja a hamis biztonságérzettel, amit felé mutat, hogy az a szerencsétlen azt se tudja, fiú-e vagy lány, és csak azért, mert „valaki foglalkozik vele” (tök mindegy, hogyan), azt hiszi, ez az igaz szerelem. Ezt nagyon jól elkapták, és elgondolkodtató.

2020.06.13 HE7EDIK Nézhetetlen

Ha a lengyel filmipar megrázza magát... kb. ennyit tud produkálni. Amúgy én sosem értettem ezen filmek létjogosultságát, mert ha az ember dugást akar nézni, na arra találták ki a pornófilmet amúgy, csak az alibi sztorit nem nyújtják ennyire. mint ebben a fosban.

2020.08.20 Szilonka

A Szürke ötven árnyalata lengyel kiadása, bár a története nem hasonlít, mégis ugyanaz a téma. Szexszel akarnak eladni egy gyenge sztorit.

2022.02.28 JRD

Gyenge könyvből gyenge film... de nem is emiatt nézzük meg!

Mára ikonikussá vált a 365 nap. Egy ideig ki felvállalta, ki nem, de aki tehette, megnézte. Egy gyenge történet (inkább amolyan stílustalan ponyvaregény), benne szoftpornóval. Stílustalan könyvből készült kasszasiker (mint általában az ilyenek)! Igazi rosszfiú, ki gond nélkül öl vagy - ahogyan a történetben is teszi - rabol el valakit. Hogy sármos, az tagadhatatlan, hogy jó teste, naná. Hogy agresszív. Még szép, hiszen maffiózó. És egy igazi vadmacska, aki egy ilyen helyzetben is szinte képtelenül vakmerő fogvatartójával szemben. Az ő "szerelmükről" szól a történet. A vadmacska meghódításáról (aki valljuk be, kevéssel is beéri, de attól még izgató az agresszor elszántsága). De azért legyünk tisztában azzal, hogy igazából a való életben egy ilyen kapcsolatnak semmi köze nincs a szerelemhez... de ez itt a szirupos ponyvaszakasz, és mint olyanon, elcsöpögünk egy kicsit. Szórakozásnak jó. Mondanivalója nem sok van. A rossz angolsággal beszélt szöveg sem ad hozzá semmi pluszt, sőt... Összességében gyenge színészi játék, valamelyest jó rendezés, színvonaltalan történet és szex. Nos (főleg csajok), aki még nem nézte meg, egyszer nézze meg mindenképp! Mert Morrone segge önmagáért beszél! Jó szórakozást!

2020.09.07 MP170506

Ez a film... Akartak valami nagyon ütőset, valami nagyon erotikusat, de semmi nem jött össze belőle. Nagyon gáz a történet, nekem a színészek se voltak igazán hitelesek. Egy felejthető alkotás lett.

2022.08.13 Caravaggio1978 Nézhetetlen

A filmkészítéshez érteni kell... itt nem értett senki.

Hiába minden ha semmi cselekmény, már nem a nyolcvanas években vagyunk ahol egy meztelen comb látványától rosszul lettek az emberek. Ez itt egy idegesítő film, nem tudtam miről is szól, borzalmas. Pár erotikus jelenetben a szereplők arckifejezése szinte kínosan gagyi. Azok a nők sztárolják ezt a mozit, akik a nézése közben jöttek rá hogy feleannyi élményt nem kaptak az életben, mint amit ez a gagyi film próbál mutatni.

2020.09.02 TomÁcs

Nekem tetszett a története, és a szexjelenetek kellően hangsúlyosak lettek. A zenék például kifejezetten jók, és illettek a történethez.

2020.10.12 Ildikó Bacskai

Szexfilm

Ez egy romantikus pornófilm, szerintem teljesen elfogadható. Attól, hogy a szexről szól, én azt gondolom, nem kell rögtön kukába vágni. Én százszor inkább nézek meg egy szépen kivitelezett pornót, mint egy nagy gondolatokat firtató filmet, ami fogyaszthatatlan minőségű rendezésben érkezik. Igen, a dialógusok ultra gagyik, de amikor az ember elkezdi nézni, szerintem tudja, hogy mit vár ettől a filmtől. Azonkívül bocs, de nekünk, nőknek is engedjük már meg, hogy pornográf filmeket rendezzenek, mert a férfiaknak rendezett verziók számunkra nem feltétlenül hozzák azt a hatást, mint ez a romantikus köntösbe bújtatott softpornó.

2020.08.22 indingo

Aki szexet akar, űzze vagy nézzen pornót! A története nekem erőltetett volt, sok egyediséget nem véltem benne felfedezni.

2021.10.26 szoljhozzam

Egyszerűen nem tudott lekötni, nekem unalmas volt a sztori, és különösképpen a szereplők sem voltak szimpatikusak.

2022.05.23 Artúr

Olcsó ponyva, cukormázzal

Olcsó, 2000-es évek szappanoperáit idéző pornó-ponyva, cukormázzal. Megvallhatom, hogy nem önszántamból néztem meg a filmet. Mosolyfakasztó a C-kategóriás színészek szövege és arcjátéka, azonban vitathatatlan, hogy szép tájakra kalauzol egy-két képkocka, de ezen kívül semmilyen értéktöbbletet, semmilyen érdemi mondanivalót nem hoz a film. Egy populista ösztön-film, amit a magam részéről még háttérzajnak se tennék be. Elképesztő, hogy miért készülhetett belőle folytatás.

2021.02.07 stomachh

Mint film gyenge. A sztori egy nagy nulla, a színészi játék gyenge, a hangmérnöki munka gyenge, az akcentus miatt is rossz hallgatni. Feleslegesen hosszú a film. A fényképezés az nem rossz. Volt benne kb. 10 perc, ami értékelhető, ez volt az incselke... Több

2021.04.01 uniterra Nézhetetlen

10 perc is sok volt ebből a sz*rból. Waste of time.

2022.05.09 KCintia

Nem tudom hova rakni...

Ismét kaptunk egy filmet egy rossz fiúról, aki erőszakkal akarja még a szerelmét is megkapni. Nem is tudom. Ha valakinek ez bejön, ám legyen. Az alaptörténettel még nem is lenne gáz, de ez a folytonos erőszak, amit lenyom az elején a főszereplő és, hogy ez a csajnak egy idő után imponál. Hát érdekes... Normális ember összet*jnámagát, ha hirtelen ráugranának a nyakára. Egyébként nem volt rossz, de jó sem. Úgy tűnik, hogy ezek a filmek nem nekem valók.