Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login
A nimfomániás - 1. rész

Tartalom

Egy napon Seligman (Stellan Skarsgård) egy összevert nőre talál az egyik sikátorban. Joe (Charlotte Gainsbourg) szemmel láthatóan gondoskodásra szorul. Seligman megszánja a lányt, magához veszi, és ápolja. A nő őszintén és részletekbe menően meséli el megmentőjének az életét, ami bizony bővelkedik kalandokban. Joe saját bevallása szerint nimfomániás, idevágó élményeit  zavarba ejtő részletességgel képes taglalni a férfinak, aki próbál nagyon megértő és empatikus lenni, és a tudományból valamint a tapasztalataiból vett fura példákkal igyekszik elemezni a nő szokatlan tetteit.
(Pajor Sándor)

2017. 03. 08. 16:50

Meghökkentő, rémisztő, kihívó és kirívó. Viszont ez is volt a film célja. Megmutatni a radikális oldalát annak a szónak, amit oly nagy előszeretettel dobálunk: nimfomániás. Igaz, hogy megbotránkoztató, de mégis emlékezetes köszönhetően a színésznő arcainak. Amin oly sok minden megváltozik, ahogy zajlik a film. Végig lehet követni rajta minden megpróbáltatást.

2017. 01. 30. 10:55

WoW! Menő és durva film. Bevállalós és kegyetlen őszinte. Elgondolkodtat és mély nyomot hagy. Ez egy nagyon jó "drogos" film a maga szabad kategóriájában.

2015. 06. 16. 14:52

Először a filmes kritikák özönét hallottam erről a filmről, azt, ahogyan lefikázzák, szidják, lealacsonyítják harmatgyenge pornóvá, polgárpukkasztássá, unalmassá......stb...stb. Ezek után úgy döntöttem, feltétlenül megnézem! És nem bántam meg! A nimfomániás nem gyenge alkotás, sorakoznak erényei, melyek között nem szerepel a nemi szervek olykori mutogatása (ez csak körítés), sokkal inkább az igen kemény sors, és karakterdráma ami viszi itt a prímet.

Felicity Gilbert
Charlotte Gainsbourg
Charlotte Gainsbourg
Stellan Skarsgård
Sophie Kennedy Clark
Connie Nielsen
Uma Thurman

Udo Kier és Lars von Trier 9. közös filmje.

A filmben van egy jelenet, mely gyakorlatilag az Antikrisztus kezdő képkockáinak (és zenéjének) tökéletes másolata.

(faltumd96)

A merészebb jeleneteket pornószínészekkel forgatták.

(Pajor Sándor)