Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tartalom

Egy napon Seligman (Stellan Skarsgård) egy összevert nőre talál az egyik sikátorban. Joe (Charlotte Gainsbourg) szemmel láthatóan gondoskodásra szorul. Seligman megszánja a lányt, magához veszi, és ápolja. A nő őszintén és részletekbe menően meséli el megmentőjének az életét, ami bizony bővelkedik kalandokban. Joe saját bevallása szerint nimfomániás, idevágó élményeit  zavarba ejtő részletességgel képes taglalni a férfinak, aki próbál nagyon megértő és empatikus lenni, és a tudományból valamint a tapasztalataiból vett fura példákkal igyekszik elemezni a nő szokatlan tetteit.
(ps)

2017. 01. 30. 10:55

WoW! Menő és durva film. Bevállalós és kegyetlen őszinte. Elgondolkodtat és mély nyomot hagy. Ez egy nagyon jó "drogos" film a maga szabad kategóriájában.

2016. 11. 13. 21:30

A nimfomániás első része szerintem jóra sikeredett./habár kicsit elnyújtottnak éreztem,de így sem bántam meg,hogy rávettem magam a film megtekintésére/.Remek szereplő gárdával érdekfeszítő történetet tár elénk a rendező Lars von Trier.

2016. 04. 28. 18:46

Nem volt rossz, bár sokan mondják, hogy nagyon művészieskedő akar lenni. Nekem bejött a stílusa, és nagyon érdekes kérdésekkel foglalkozik. A második része kicsit durvábbra sikeredett, ezért nekem az első rész tetszett jobban. Talán egyszer érdemes megnézni, bár egy picit hosszú, lehetne rövidebb is.

Felicity Gilbert
Charlotte Gainsbourg
Charlotte Gainsbourg
Stellan Skarsgård
Sophie Kennedy Clark
Connie Nielsen
Uma Thurman

Udo Kier és Lars von Trier 9. közös filmje.

A filmben van egy jelenet, mely gyakorlatilag az Antikrisztus kezdő képkockáinak (és zenéjének) tökéletes másolata.

(faltumd96)

A merészebb jeleneteket pornószínészekkel forgatták.

(ps)