A faun labirintusa

El laberinto del fauno

2015.10.16 Blindspot

Ez valami fantasztikus. Egy hihetetlen jól kidolgozott filmről van itt szó. A látványvilág eszméletlenül szép erre nincs is panasz, talán 1-2 apróbb hiba volt, ami a film többi előnye miatt könnyen felejthetővé is válik. Így ment az 5 csillag!

2016.08.24 Emma109

Eléggé félelmetesre sikeredett, mondjuk del Torotól nem is vár mást az ember.

2016.05.07 anita9215

Nagyszerű film! Az embert könnyen el képes varázsolni mivel a történet annyira erősen össze lett rakva, hogy arra nincs is jó szó. Szerintem ezzel a filmmel mindenki egy hihetetlen élménnyel lesz gazdagabb.

2015.06.10 veszi.peter

Imádom a fantasy-kaland filmeket, abból is ez az egyik kedvencem. Igaz nem is sok jó van ebben a műfajban. Itt olyan szépen megteremtették az egész világot, hogy le a kalappal és ráadásul még egy polgárháborúval is ötvözték, komoly történettel.

2015.04.19 KeriPeti

Csodálatosan szép film. Először amikor láttam, azt hittem, hogy ez egy gyerekfilm, de ez óriási tévhit. Van mondanivalója, nem is akármilyen, ráadásul olyan szép látványvilágot hozott létre a rendező, hogy le a kalappal.

2015.11.24 S.Marika

Tetszett a két szálon futó történet a dráma és a fantasy külön világa. Igaz a háborús dráma előtérbe kerül. Néhány teremtményt elég bizarr lett. Végig volt benne egy bizonyos borzongás.

2015.12.29 sepsiklaudia

elég melankolikus kicsit nekem néha követhetetlen

2015.09.12 Meeroz21

A jó szóról nem ez a film jut eszembe elsőnek. Ötletem sincs, hogy tarthatják egyesek minden idők legjobb filmjének. Nekem nem jön be ez a történet. A rendezéssel nincs gond, a látvány kiváló, a színészek is jók csak valahogy nem jött át az érzés.

2015.07.25 evaka3355

Végre egy igazán jó film. Nagyon sokat hezitáltam, amíg rászántam magam, hogy megnézzem. Aki hasonlóan kétkedő, nyugodtan eloszlathatja a kételyeit, mert nem fog csalódni. Zenében, atmoszférában, történetben, fordulatokban sem hagy kivetni valót maga után.

2018.05.24 lengerildiko98

Jóóóó. nagyon jóóóóó!!!

2015.02.02 csucsi0411

Nagyon fantasztikus ez a világ ahogyan megcsinálták! Gyönyörűen formálták meg a szereplők! Viszont nagyon szomorú a történet!!

2015.03.12 Lacroix

Lehengerlő és lebilincselő film.Nem hiába kapott oscar díjat látványra és jelmeztervezésre egy ilyen képi világgal. Guillermo del Toro egy nagy mágus, ezt ezzel a filmmel is megmutatta.

2016.02.07 Isindar

Többszöri megnézést is megér, de nagyon felzaklató, nagyon erős mű. Két világban játszódó történet, ahol nem is tudni melyik félelmetesebb, a világháborús falu, vagy a faun világa.

2015.03.06 RókaÚr

Szép és nehéz film egy rettentően bájos és szomorú gyerekszereplővel, aki tökéletes alakítást hoz egy ennyire nyomasztó filmben, viszont újra és újra felmerül bennem a kérdés, hogy miért akarnak az emberek ilyen filmeket nézni? Azt értem, hogy az alk... Több