A faun labirintusa

El laberinto del fauno

2015.03.30 kisgondor

Gyönyörűen kivitelezett film, groteszk és nyomasztó történettel. Sokszor megnéztem már. Guillermo del Toro nagy mestere az ilyen jellegű alkotásoknak, hihetetlen erős film!

2015.03.30 paixmondiale

Nem szeretem a fantasztikus filmeket, de ez nem is igazán tartozik közéjük, noha tartalmas a műfajra jellemző jegyeket. Ez a film mindamellett, hogy nagyon szomorú, és sok helyütt kegyetlen, egy nagyon szép és megható történet. Érdemes megnézni legalább egyszer (vagy kétszer)

2015.03.04 Agnes96

Bár mindenkitől azt hallom, hogy ez egy nagy film, számomra nem volt értékelhető. Belezavarodtam a történtekbe, nem voltak tiszták a viszonyok. Számomra egyáltalán nem volt élvezhető, a vége pedig kifejezetten nem tetszett.

2015.02.11 vadiati

Elég sötét film, mind a valós, mind a tündérvilág szempontjából. Néha ilyen filmeket is érdemes megnézni.

2015.02.09 seszter2200

Egy nyomasztó megrendítő film egy szerencsétlen kislányról akinek az egész élete borzalmasan alakul. nagyon szép képi világ gyönyörű történettel. zsepit előre ki kell tenni.. a vége pedig.. nem várt fordulatokkal vár

2015.01.23 mozimániás1992

Lenyűgöző, kicsit ijesztő, tetszik, hogy a "mesék és tündérek" világát, nem rózsaszín felhőn keresztül mutaták meg. A látvány világ csodás volt, élethű. A történet szívszorító és megható.

2015.01.22 Dorika94

Nagyon szép és egyben ijesztő látványvilág, a történet ihletéséről hasonló a véleményem, mint az előttem szólónak. Lattam feliratosan is, eredeti szinkronnal még durvább a hatás szerintem. Nagyon érdekes világot teremt a film, amit csak nagyon kevés ... Több

2015.03.31 Bruno

Csodálatos film, ahogy a valóság és a képzelet találkozik! Del Toro remek rendező, azóta sem láttam ehhez fogható filmet!

2017.09.28 Bolhaseb

Érdekes, de a műfaj lehetőségeit nagyon gyengén használta ki. Nem szeretem, ha mindenki meghal, akit így vagy úgy megkedveltet a film!

2015.03.07 Peter777

Fantasztikus film, fantasztikusan létrehozott világgal és karakterekkel. Remek színészi alakítások és rendezés. Végig lekötötte a figyelmem felnőtt fejjel. Imádtam, érdemes megnézni.

2014.12.12 adam

Guillermo del Toro ezzel a filmmel is egy erőszakos, borzongató, de vizuálisan megkapó és eredeti munkát tett le az asztalra, amelynek legnagyobb része azt akarja elérni, hogy nagyon rosszul érezzük magunkat tőle, és megy is neki. A film egyik fele a... Több

2017.09.08 petra013

Tipikus misztikus film, mivel ez alapján keresgéltem így annyit adott amennyit vártam, de se többet se kevesebbet. Egyszer nézős.

2021.01.21 Czene Gábor

Csalódás...

A sok pozitív komment és remek kedvcsináló fotó miatt izgalmasnak véltem, majd hatalmasat csalódtam. Jól indult, aztán jött a második küldetés, kezdtem hangulatba jönni. Nézem, hol tart a film, talán a vége felé csak beindul, de nem. Háborús filmnek gyenge, misztikus filmnek kevés, egyes véres jelenetek pedig teljesen feleslegesek egy ilyen filmben. Csak a remény miatt néztem végig, hátha lesz még mesevilág, de csalódnom kellett, mert az utolsó jelenet lett a leggyengébb. Röviden: ha valaki a cím alapján véli érdekesnek, ne nézze meg, nem éri meg! S hogy kinek ajánlanám? Nem tudom, ahogy szerintem a készítők sem...

2015.02.10 szamanta

Nem minden napi film, szuper a látványvilága, elgondoltató.