The Expendables - A feláldozhatók 2.

The Expendables 2

Egy szerepet felajánlottak Jackie Channek és Donnie Yennek is, de egyikük sem vállalta el, ezért kihúzták a karaktert a forgatókönyvből.Szerző: stevepisti

Chuck Norris karakterét az orosz szinkronban nem Bookernek hívják, hanem az eredeti nevére, Chuck Norrisra fordították. Szerző: stevepisti

A filmben látni egy tollat Sylvester Stallone kezében. Ezt ő maga tervezte A feláldozhatók motívumaiból.Szerző: stevepisti

Schwarzenegger a film végén azt mondja Bruce Willisnek, hogy Drágán add az életed.Szerző: mamiéstöti2

Arnold Schwarzenegger elmondja legendás mondatát a Terminátorból: Visszatérek.Szerző: mamiéstöti2

Dolph Lundgren valóban rendelkezik vegyészmérnöki diplomával.Szerző: mamiéstöti2

Sylvester Stallone lemondta a film népszerűsítő körútját, amikor fiát 2012. július 13-án holtan találták. Szerző: SódóGA

Egy működő vasúti sínt építettek Osamban, Bulgáriában, ami a forgatást követően a vasúti hálózat részeként funkcionál.Szerző: SódóGA

Egy kaszkadőr meghalt, egy másik pedig életveszélyes sérülésekkel került kórházba a bulgáriai forgatás során. Szerző: SódóGA

Novak Djokovic teniszjátékos ingyen cameózott a filmben: terroristákat támadott meg az ütőjével. Sajnos ezt a részt később kivágták.Szerző: SódóGA

Sylvester Stallone elmondta, hogy igyekezett olyan színészeket felkérni, akiknek már egy ideje nem volt igazán befutott filmjük. „Szeretek olyan emberekkel együtt dolgozni, akikre egy ideje rájár a rúd, és adni nekik egy lehetőséget. Én is voltam ugyanebben a helyzetben, és nekem bejött, hátha nekik is működni fog.”Szerző: SódóGA

Sylvester Stallone megkérte Chuck Norrist, hogy tegyen a filmben utalást valamelyik mémjére. A felesége azt javasolta, legyen a kobrás: „Chuck Norrist megmarta egy kobra, és öt napos őrjítő fájdalom után… a kobra kimúlt.”Szerző: SódóGA