Az üldözött

A Most Wanted Man

2023.02.19 puszta

Nagyon szép beállítások, képek vannak a filmben (persze Anton Corbijntől mi mást várhatnánk), pazar alakítások, életszerű (?) történet. Kétszer is megnéztem (igaz, több év „szünettel”).

2017.10.19 Berto49

John Le Carré magyarul is megjelent kémregényéből. A film nézése közben nem kellett kapkodni a levegőért, ráérősen bonyolódik a cselekmény, az iszlám terroristák üldözéséről van szó. Nem tudom, hogy minden kritika mit talált olyan zseniálisnak a néha... Több

2015.04.19 Curacao86

Elképesztően vontatott és unalmas volt. A film lényegi része kb. 110 perc mondhatni de 220 percnek tűnt. Fogalmam sincs John La Carré mit tudhat "írásban", de a könyvjei filmben borzasztóan unalmasak. Hiába volt benne két-három ismertebb nagyobb név, egyszerűen üres maradt az egész film. :(

2016.11.10 Borga

Philip Seymour Hoffman utolsó filmjében is fájóan tökéletes módon formálta meg Günther Bachmann titkosügynök alakját. Minden pillanatát élveztem a filmnek, a vége meghökkentő volt.

2015.09.03 Ragemarci

Komótos anti - bond film. P.S.H nagy voltál

2021.07.27 Sebes Gábor

Zseniális

Aki akciófilmet akar nézni, ne ezt nézze! Tökéletes a műfajában.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Az üldözött egy igazán feszült film, amely egy pillanatra sem engedi lankadni nézője figyelmét. Nem egy rövid darab, meglehetősen hosszúra sikerült, de ez nem is baj, hiszen jó a film. Philip Seymour Hoffman alakítását külön kiemelném.

2019.01.18 tooker

Feszült hangulatú, izgalmas, fordulatokban bővelkedő krimi -thriller. Vannak azonban a közepe felé üresjáratok, felesleges jelenetek és sablonos párbeszédek.

2015.02.01 miska1967

Lassúnak lassú film, de nekem kellemes csalódás volt, végig lekötött, érdekfeszítő volt. A színészek nagyot alakítottak, 10/10 pont jár nekik.

2015.02.25 mokanszkit

A történet jó lett volna, ha nem húzzák el ennyire, és nem a korosodó fehér férfi van a középpontba állítva, pláne hogy voltak sokkal érdekesebb karakterek is a filmben.

2015.03.24 piaf023

Nagyon tetszett. Philip Seymour Hoffman mint mindig ebben a filmben is szenzációs. Van története, izgalmas, jó film.

2016.07.07 online91

Semmi nem történik benne. A semmi alatt nem csak azt értem, hogy nincs akciójelenet, hanem tényleg semmiről nem szól. Konkrétan elaludtam rajta, pedig szerintem még soha nem aludtam el filmen.

2015.10.26 Ronin

Nem tetszett annyira, valahogy nagyon sablonos volt az alaphelyzet, és szerintem nem igazán volt benne semmi újszerű, megint egy egyszerű nyomozgatós, akciós, terroristás valami, amiből egyik olyan, mint a másik.

2016.03.26 Zsombi

Izgalmas film volt, igazi kémregény. Ettől a stábtól mondjuk nem is vártam mást, nem csak az író baromi jó, az összes filmjét érdemes megnézni, de ráadásul Hoffman (volt sajnos) az egyik legnagyobb színész, akit valaha láttam, tökéletesen alakít itt is.