A negyedik

I Am Number Four

2021.01.16 Kanyi

Kicsit csalódott vagyok ezzel a filmmel kapcsolatban. Nagyon nem ezt vártam először. Unalmas, néha csak úgy folydogálnak az események. Nagyon gyenge alkotás lett.

2017.12.24 indingo

Megfogja a nézőt a film, de olyan felvezetés szaga van. Vagy csinálhattak volna egy második részt, vagy kicsit lehetett volna több tartalom ebben a részben.

2019.06.29 Norbert93

Kihagyott ziccer

Meglepően jó film is lehetett volna belőle, kicsit sajnálom is, hogy kaszát kapott. Ha egy másik, nem robbantás-kényszeres rendező kezébe került volna, akkor talán más fajta filmet kaptun volna, de kivételesen azt mondom, hogy ez így volt jó, csak sajnos kissé sablonos, kiszámítható a cselekmény. Egyébiránt látványos, érdekes film, egy komolyabb forgatókönyv azért elfért volna.

2020.09.14 VvV

Nekem nagyon tetszett a film és a hangulata. Sajnálom, hogy nem volt nagy sikere, és nem készültek a történetből további részek.

2018.11.02 BaloghBogi42

Elég sok gondolat kavarog a fejemben ezzel a filmmel kapcsolatban. Kezdjük legelőször egy szemrehányással. A film az első két percben egyből belecsapott a történet közepébe, amivel nem is mindig van baj, elvégre ez a kezdési forma igazán népszerű let... Több

2015.05.26 zsanett0820

Bár a filmben van bőven "látnivaló" és akció, engem mégsem tudott lekötni. Úgy hat, mintha valami alacsony költségvetésű filmecske lenne, amit még a tetejében jól össze is csaptak. Bár még friss az élmény, de azt kell mondjam, hogy a 90%-át már most el is felejtettem, mert történetét tekintve is nagyon gyengére sikerült.

2015.11.21 tamas84

Egy vasárnap esti mozinak teljesen elment, szórakoztató volt, látványos, izgalmas. Persze nem az Aranypolgár, de hát nem is akart nagyon magas léceket megugrani. Szerintem a saját vállalását teljesíti, nagyon jól lehet rajta szórakozni, szóval a részemről megérdemli a "jó" minősítést.

2015.06.20 neeta92

Persze nem kell ettől a filmtől csodákat várni. Azonban egy lazulós naphoz tökéletesen dukál egy ilyen film amikor csak leülsz és bedobsz egy filmet. Erre tökéletesen megfelel.

2015.10.20 MrBlond

A legviccesebb film, amit valaha láttam :D egyáltalán semmi értelme az egésznek, mintha egy tini vígjáték és a Dragon Ball találkozna, ami kétségtelenül egy érdekes elegy, de azért messze nem nevezhető filmtörténeti alkotásnak. Az volt a baj ezzel is... Több

2015.03.30 bzoli123

Személy szerint nekem nagyon bejött a film,ennek volt köszönhető hogy elolvastam a könyvsorozat 1.részét,amiből ki is derült hogy nem igazán mondhatni könyv hűnek a filmet hisz sokkal jobb volt könyv,és lehet ha jóval könyv hűbben csinálják meg akkor ebből a 62% értékelésből 75% is lehetett volna.