A nő

Her

2017.11.13 edessszilvia

A nő szerepém pontosan Scarlett Johansson-ra szabták, nagyon tetszett a színésznő hiteles alakítása, amivel bebizonyította, hogy nem csak vígjátékban állt helyt.

2015.06.06 VenuszProjekt

Az egyik legjobb film, amit mostanság láttam. Olyan témát feszeget, aminek már a küszöbén állunk, és simán el tudom képzelni, hogy mindaz, amit a filmben felvázolnak meg is történjen. Letisztult képkockák jellemzik folyamatosan a filmet, igazán harmo... Több

2017.07.19 Zsuzsy

Tetszik a filmben, hogy valódi problémákat, valós jelenséget mutat be. Van mondanivalója, tanulságos és meggyőző, mindenki levonhatja belőle a következtetést.

2015.06.10 Skarsh

A nő egy elég érdekes témát boncolgat. A mai világban tényleg egyre jobban körbehálóz minket az internet és a technika vívmányai. Talán elképzelhető, hogy pár éven belül, a nem is olyan távoli jövőben tényleg lesz majd ilyen operációs rendszer, amive... Több

2015.08.08 Filmzabáló

Zseniális és egyben merész alapötlet, tökéletesen kerek forgatókönyv, melankolikus hangulat, jó színész és ellazító zenék. Kell ennél több? Talán még egy pici valami, de ennek ellenére a maximális pontszám teljes mértékben megérdemelt. Spike Jonze me... Több

2015.05.06 bambula

Ijesztő ez a jövőkép amit felvázol de teljesen logikus és érdekes témát feszeget. Ha nem tudsz koncentrálni ne nézd meg mert szerintem próbára teszi a türelmet egy kicsit.

2016.10.26 malnaturmix

Tetszett a film, bár nagyon furcsa volt. A története eszembe juttatott olyan embereket akik tényleg nem tudnak kapcsolatokat kiépíteni.

2016.09.19 Vviktor

Maga a történet érdekes lenne, de nagyon vontatott a film és lassú a cselekménye, emiatt én meglehetősen untam és átlag alattinak értékelem. Én nem ajánlom.

2017.01.02 vesztingerkitti

A filmnek megvan a sajátos hangulata. Egy jó kis filmet láthatunk, érdemes megnézni mert nem a megszokott amerikai vígjáték, hanem tartogat mondanivalót és nem várt epizódokat, frappáns befejezése is! :-)

2016.06.21 punktum

Elég érdekes a film története, már abból a szempontból is, hogy mennyire nehéz egy kapcsolatot kialakítani.

2015.08.10 Imádom Nagy Antalt

Imádnivaló, tökéletes film. Kiemelkedő zenékkel, atmoszférával, mondanivalóval. Spike Jonze nagyszerű forgatókönyve pedig nem hagyja lankadni a figyelmet. „A szíved nem egy doboz, ami meg tud telni, az is együtt nő a szeretettel.”

2016.03.31 Mmaarrttoonn

Unalmas és vontatott film amiben nagyon lassan történnek az események és túl sok mondanivalója sincsen. A bemutatója alapján jobbra számítottam csalódás volt a film.

2015.10.29 Faarkaas

Érdekes a sztori de valahogy a megjelenítés még sem sikerült igazan jora. Sok esetben unalmas nem túl megragadó. Emiatt középszerű átlagos film. Egyszer nézhető.

2015.08.30 nagynesze

Számomra a film legfőbb értéke az volt, hogy hiába tűnt egyértelműnek a két főszereplő közötti ordító „faji” különbség, mert onnantól kezdve, hogy közel kerültek egymáshoz, szinte nem is törődtem azzal, hogy a Nő valójában nem nő.