A sötét lovag: Felemelkedés

The Dark Knight Rises

2019.12.28 TribeBubu

Méltó befejezés kisebb-nagyobb hibákkal

Rengeteg sarat kapott a történet lezárása, de szerintem ennél epikusabban nem nagyon lehetett volna megoldani. Nem akarok spoilerezni, úgyhogy javaslom, aki nem látta, (vagy nem gondolt bele mélyebben,) nézze meg, és kicsit vigye tovább magában a tör... Teljes kritika

2016.07.24 Leilani

Nagyon jó lett ez a film, a trilógia remek befejezése. A színészi játék nagyszerű, benne van az egyik kedvenc színésznőm, Marion Cotillard. A hangulat ismét sötét, DC-s. Teli van váratlan fordulatokkal. Mindenkinek ajánlom.

2018.09.14 thejoker

Nagyon izgalmas volt, csak úgy mint az előző rész, a vége miatt talán azt mondom ez még jobb is lett. Christian Bale hozta a formáját.

2019.02.18 szabomarc

Az összes Christian Bale-filmhez hasonlóan ez is remekül sikerült, nekem nagyon tetszett, lekötött végig, az első perctől az utolsóig. Ajánlom mindenkinek.

2018.07.17 czerik

Egész jó film, bár így, hogy a tv-ben rongyosra játsszák értéket vesztette. Viszont aki még nem látta annak ajánlom.

2016.10.15 hell.l

Ez a Bale-féle Batman trilógia legutolsó darabja. Elég jól sikerült sikerült, befejező résznek tökéletes. Továbbra is azon az állásponton vagyok, hogy Christian Bale kiváló Batman volt, ez az új Ben Affleck-féle nem nagyon fogott meg. A Gary Oldman által megszemélyesített Gordon nyomozó pedig a másik kedvenc karakterem.

2016.02.08 Nathan03

Hozza a színvonalat minden benne van ami kell. Méltó befejezése a trilógiának, Tom Hardy piszkosul jól alakítja Bane karakterét a filmben. Jól megírt történet, a látvány és az akció is alaposan ki van dolgozva. Aki látta a többi részt ezt se hagyja ki. De szó ami szó a második rész a legjobb.

2016.09.05 sipiarpi

Méltó lezárása a sötét lovag kalandjainak. Felépítették és megfelelően lezárták a karakter történetét. A semmiből jött és a semmibe ment. Tetszett, hogy tudták a készítők hol a határ, értem ezalatt azt, hogy nem erőltettek a folyatásokat, pedig igen ... Több

2016.02.12 Balint

Méltó lezárása a sorozatnak, végre megjelenik Bane is, én már csak a 3D-t hiányoltam ;)

2015.05.08 hejnekem

Jó filmnek tartom, ez ellentétben a mostani Marvel filmekkel, kevésbé komolytalan, így pedig egészen másfajta nézőpontból szórakoztató és izgalmas. A filmen érződik, hogy napjaink egyik legjobb rendezője csinálta, igazán minőségi film.

2016.09.09 Pirospingu

Szerintem ez a legjobb Batman film, bárki is bármit mond. Kiváló hangulat jellemzi az egész eseményszálat, a vége pedig egy jó kis katarzist váltott ki belőlem.

2015.10.29 Sodanth

The Fire Rises...

Christopher Nolan a Dark Knight szériával tökélyre vitte a Denevérember történetét. Az első film jó felvezető volt, a második volt a mestermű és ez a harmadik pedig egy epikus, méltó befejezés. Christian Bale megint nagyon jó, a karaktere megfáradt, ... Teljes kritika

2016.02.10 norbi0102

Sokan szidják ezt a filmet, a Batman trilógia 3. részét. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a zseniálisan, mesterien, szinte hibátlanul jó 2. rész után volt némi visszaesés. No de hát az olyan jól sikerült, hogy nehéz is volt hozni újra azt a szintet, m... Több

2018.03.24 Rendszergizda

Ennek a Batman szériának nem méltó befejezése, az előző részek nyomába se érhet, se történetileg, se karakterek szempontjából. Nagy csalódás volt számomra! Aki előző két részt látta saját érdekében hagyja ki ezt filmet!