Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Thor: Sötét világ

(Thor: The Dark World)
Thor: Sötét világ

Tartalom

Malekith (Christopher Eccleston) bosszúra szomjasan tér vissza, hogy sötétségbe taszítsa az egész univerzumot. Thorra (Chris Hemsworth) hárul a feladat, hogy megvédje a Földet és a Kilenc Birodalmat, ehhez azonban minden korábbinál nagyobb áldozatokat kell vállalnia,
(SódóGA)

2014. 11. 30. 00:35

Bevallom, elvesztettem a fonalat valahol. Van a Gonosz és vele szemben a Jó, és aztán ugrálnak az időben, és van az elmaradhatatlan szerelmi szál. Látványos butaság, megbántam, hogy ennyi időt szántam az életemből erre a filmre.

2016. 05. 10. 09:34

Ez a film az előző filmnél is jobban sikerült. A történet nagyon jól ki lett dolgozva és ezzel párhuzamosan nagyon látványos is lett.Tom Hiddleston alakítása a legjobb.Tetszett ahogy Thor és Loki újra összefog a közös ellenség ellen, de a film vége tetszett leginkább:D

2015. 01. 31. 13:41

Asgard gyönyörű, elég sok dolog történik a filmben, de remekül megvalósítják és nem lesz túlzsúfolt :)

Anthony Hopkins

Natalie nem volt hajlandó megpofozni Thor-t, de egy idő után belejött.

A kőből álló lény egy kranon és a Journey Into Mistery 83-as számában jelent meg.

Natalie-nak mindig dobozra vagy rámpára kellett állnia, amikor Thor-ral csókolózott.