A testőr

The Sentinel

2024.05.02 Tomipapi

Sokat dobott a filmen a főszereplő személye, de jobb lett volna, ha a történetbe is került volna valami vérpezsdítő trükk. Ennek ellenére nem húzom le, mert kellemes mozizás volt...

2023.07.15 puszta

Közhelygyűjtemény

Amerikai patrióta giccsparádé hiteltelen fordulatokkal (és „szerelemi szállal”). Minden szereplő vagy laza, mint a Riga-lánc, vagy dühös (vagy mindkettő), szóval egy hatásvadász maszlag, irritáló zenével. (És ráadásként kiosztották a színészek között a legröhejesebb Ray-Ban napszemüvegeket.)

2015.05.14 Henczi

Michael Douglas jobb filmjei között van, nagyon izgalmas a sztori, fordulatos és agyalós és nem kiszámítható. M. Douglasnak testhez áll a szerep, meggyőző az alakítása benne. Többször nézhető, jó film!

2015.02.15 Mano35

A film elég lájtosra sikerült, ettől a szereposzástól én is többet, jobbat vártam. Elég vontatott, lassan történnek az események. Jóindulattal 3-as.

2015.02.04 Ervinke86

A pár nagy, és a melléjük társuló kisebb nevek hallatán azt hittem, hogy egy belevaló filmet kapok, de kissé lapos lett, és a színészek korábbi filmjeiből összevágott anyagnak éreztem.