Játssz egy Akai házimozi rendszerért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Támadás a Fehér Ház ellen 2. - London ostroma

(London Has Fallen)
Támadás a Fehér Ház ellen 2. - London ostroma

Tartalom

Miután a brit miniszterelnök rejtélyes körülmények között elhunyt, a nyugati világ összes vezetője ellátogat a temetésére. A rendőrség és a titkosszolgálatok mindent megtesznek, hogy biztosítsák a vezetők épségét, azonban a temetés egy csapda, néhány mindenre elszánt terrorista ugyanis megkísérli megölni a jelenlevőket. Az Amerikai Egyesült Államok elnöke, az amerikai titkosszolgálat vezetője és egy MI-6 ügynök, akik senkiben nem bíznak, jelentik az egyetlen reményt a mészárlás megakadályozására.

(forgalmazza: Big Bang Media)

2016. 03. 10. 16:34

Még jó kis akciófilm is lehetne ez a Die Hard filmek stílusában. Azonban olyan szinten életszerűtlen az egész történet és annyi megmagyarázhatatlan baromság van benne, hogy közepesnél nem sajnos nem jobb. De az tény, hogy nem vontatott vagy unalmas, így azért egyszer simán nézhető.

2016. 03. 12. 01:15

Amit meg kell hagyni, hogy hangyányit jobban sikerült az első rèsznèl. De mèg így is egy közèpszerű, nem túl eredeti, stílusos akciófilm. Egy kemèny popcorn mozi, semmi több.
A támadás, ès az utána lèvő menekülès piszkosul látványos, már csak ez miatt èrdemes volt mozivásznon látni. A második felèben már nem szól jóformán semmiről. Súlytalanná válik. Èrtelmetlen golyózápor, valósághűtlen akciójelenetekkel, a John Wick fèle tempóval.
Az elrabolva folytatásaival nyugodtan lehet egy lapon említeni. Tucatfilm, de egyszer simán vègig lehet nèzni, úgy hogy nem sajnálja az ember a rá szánt időt.

2016. 06. 15. 15:53

Elég gyengére sikerült folytatás, persze akciófilmnek tökéletesen megállja a helyét, nekem valamiért mégis hiányérzetem volt, a tipikus amerikai beszólások, forgatókönyv egyértelműen negatív irányba viszi a filmet... Egynek elmegy.

Az első terv szerint 2015 októberében lett volna a premier, azonban később eltolták a bemutatót 2016 márciusára.

Fredrik Bond is ki volt szemelve a rendezői posztra, de alkotói nézeteltérések miatt végül nem vállalta.

VOX: London ostroma
A film élvezetéhez nem árt elfogadni például azt a történetbeli tényt, hogy az angol miniszterelnök temetésén, Londonban több a terrorista, mint a rendőr és a katona együttvéve.75/100
Movieaddicts: Támadás a Fehér Ház ellen 2. – London ostroma
Ha úgy érzed, nem vagy képes megszűnni, mint gondolkodó lény a mozi sötétjében, akkor a Támadás a Fehér Ház ellen 2 csak kínokat fog okozni. 4/10
Cinestar: Támadás a Fehér Ház ellen 2.
Esős délutánokra – mikor már az össze 90-es évekbeli akciófilmet kipipáltuk – egész kiváló. 69/100