A vándorló palota

Hauru no ugoku shiro

2017.08.15 czigler.nora

A chichiro hatására néztem meg, mert az nagyon tetszett. Szerintem ez sokkal rosszabb, unalmas, se füle-se farka. Lehet csak az a gond, hogy nem vagyok anime kedvelő

2016.10.25 jencike1985

Zseniálisan megalkotott animációs film. Sosem okozott még csalódást egyik filmje sem. Hayao MIyazaki a japán animációs filmek királya. Megható, mégis kellemes, üde hatása van az filmnek.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

A legjobb japán anime, olyanoknak is látni kellene, akik nem szeretik vagy nem is tudják, hogy mi ez. Fiatalnak, öregnek, férfinak, nőnek, mindenkinek tökéletes élményt nyújt, remek sztori, remek karakterek és fontos pillanatokban fontos mondanivaló.

2016.08.24 Mithrel

Hiper-mega-aranyos ez a film! A története, az animációja, minden. Az igaz, hogy először, mikor láttam, akkor még nem ismertem az animék műfaját, ezért furcsának hatott, de nem annyira, hogy ne szeressem. Aztán azóta már jobban ismerem a japán rajzfil... Több

2016.04.30 Bogi

Szerintem az eddigi legjobb anime, amit létrehoztak. Sofi és Calcifer karakterei a kedvenceim. Rendkívül érzelmes, okos anime ez. Az animáció gyönyörű, a zenéje pedig egyedi és markáns. A történet végső csavara még engem is meglepett, pedig nem hitte... Több

2015.03.03 tamas84

Hayao Miyazaki talán az egyetlen olyan rendező, aki még nem okozott nekem csalódást, nagy rajongója vagyok a munkásságának. A vándorló palota is egy zseniális animációs mese, rendkívül tiszta, mély és emocionális, miközben semmi manírosság nincs benne.

2016.02.10 norbi0102

Elborzasztó ez a film. Az elejétől majdhogynem a végéig untatott. Azért annyi pozitív dolgot tudok mondani, hogy a végét kellően lezárták és ez itt ilyen esetben már igencsak nagy szó.

2016.02.04 ellcrys89

2015.07.14 prongs2001

Nem hittem volna, hogy egyszer ezt mondom, de ez valami felemelő volt. Nagyon rendben voltak a karakterek, és a történet is elég erős volt a maga nemében.

2016.04.11 BallEr

Lehet, hogy nem lett ez a film maradéktalanul tökéletes film mégis szerintem egészen tűrhető és vállalható. Nem sok, de apróbb gyengék észrevehetőek benne. Egyébként tetszetős.

2015.10.16 Blindspot

Szórakoztató és egyben izgalmas kis alkotás! Egész rendben volt a forgatókönyv és a karakterek is pont olyanok amilyet elvárhatunk. Szerintem szerethető és bőven többszörnézős fajta. Csak ajánlani tudom!

2016.02.25 Kicc

A vándorló palota igazi klasszikus, olyan japán mese, amiről valószínűleg még az is hallott egy-két szót legalább, akitől egyébként távol állnak az ilyen távol-keleti animációs filmek. Sophie-ban nagyon szeretem, hogy nem olyan, mint rengeteg női fős... Több

2016.11.15 kucsera

Különleges stílusú tanulságos mese.szeretem nagyon

2015.01.27 czardora

Fantasztikus és nagyon jól sikerült munka!