A vándorló palota

Hauru no ugoku shiro

2015.05.21 Kriszta

Igazi lélekemelő alkotás, mosolyogva könnyezős, lélegzetelállító grafikával és fantasztikus zenével. Én mindenkinek kötelezővé tenném a megnézését :)

2016.03.26 Yoniki

Igazán szívet melengető anime :) Szép és nagyon részletes grafika, csodálatos és nem mindennapi történet. Minden tiszteletem Miyazakinak.

2018.02.03 evlin16

Nagy kedvencem ez az animációs film, már legalább százszor láttam. A Japán anime kedvelőinek pedig ez egy kötelező darab, de mindenkinek bátran ajánlom.

2020.02.24 Róbert Gyenes

Nem vagyon nagy anime fan, de ez a film eléggé elnyerte a tetszésemet. Tanúlságos története van.

2015.03.31 trueblood

Elkezdtem nézni ezt a filmet, de megint eszembe jutott, hogy csak én utálom a japán anime-ket? Nem értem mi a jó ebben, mindenki egyformán néz ki, nyújtott pofa, hosszú hegyes orr, talán még a hangjuk is megegyezik egymáséval :P Tisztelem azt aki ily... Több

2015.03.04 Agnes96

Klasszikus film Miyazakitól. A története nagyon szép, a képi világ pedig japán stílusú. Anime fanoknak kötelező alapmű, a többiek pedig, ha ismerkednének ezzel a világgal, vagy csak egy aranyos történetre vágynak, akkor tessék, itt van.

2015.01.23 mozimániás1992

Zseniális, bájos, izgalmas, romantikus és sokat mondó, Miyazaki Hayao egyik legjobb munkája.

2016.01.07 jazzy

Aki idegenkedik az animétől, kezdje ezzel a filmmel, és rögtön megérti, mi a jó ebben. Ritka az ilyen őszinte alkotás, de aki ismeri a rendezőt, pontosan tudhatja, hogy mire számítson: egy újabb hibátlan remekműre.

2017.08.16 MoziRozi007

Egy varázslatos japán animációs film, meseszép grafikával, szép történettel. A sokféle karakterből mindenki megtalálhatja a kedvencét, aki neki szimpatikus, akivel azonosulni tud. Aki szereti az animéket, nem fog csalódni benne, aki még nem ismeri, annak is szeretettel ajánlom.

2019.06.03 gyjudit

Az eddigi összes Ghibli film közül számomra ez a kedvenc. Akárhányszor megnézem mindig felfedezek benne valami újat. Kevesebb lennék ha nem ismerném

2016.03.15 Domino

Látványra és történetre is egészen kiváló anime lett A Vándorló palota. Egy igazi lélekemelő alkotás, nálam ez a kihagyhatatlan kategória. Ez volt az első egész estés anime, amit láttam, és rendesen rászoktam a zsánerre. Először bedaráltam a Miyazaki... Több

2018.02.25 berimarcsi03

A második kedvenc animem. Nagyon szeretem. A zenei csodalatosak, le is van töltve az, amikor repülnek a házak felett. Néha becsukom a szemem és elképzelem az egészet. Csodalatos volt számomra kisebb koromban is és most is. Megunhatatlan.

2018.03.02 Vivee01

A chihiro-sc mesén kívül, nem igazán szerettem az ilyesfajta meséket, aztán rátaláltam erre és minden megváltozott. Izgalmas, kreatív, egy élmény :)

2016.03.12 Sissoh

Mestermű.A rendező és a zeneszerző legjobb alkotása. Imádtam..