Addams Family - A galád család

The Addams Family

2024.04.26 Krisz

Hatalmas kedvencem. Fantasztikus hangulatú film. Ami kiemelkedően jól van megrendezve, megírva. Egészen a szövegkönyvig. A díszlet, a jelmezek, a stílus zseniális. Ahogy az egész film vibe-ja is. A színészek eszméletlen jók. Plusz ijesztően tudok azonosulni ezzel a családdal.

2019.03.09 Puncs

Jópofa film, régen szerettem gyerek fejjel, most sem rossz. Habár nekem a második rész sokkal jobban tetszett. Remek paródiája az idilli amerikai családoknak. Szeretem a film a groteszk fekete humorát. A karakterek imádni valóak. A szereposztás zsen... Több

Nagyon extravagáns,és egyben különc mozi,de nagyon élvezhető minden perce,Főleg Anjelica Houston,és Raul Julia játéka miatt.De aki még zseniális...a nagyon fiatal Christina Ricci.Ajánlott kategória.

2019.04.27 indingo

Nagyon szeretem a film hangulatát és látványát. A karaktereket is jól eltalálták, és jön az animációs változat.

2022.12.28 JRD

A szerethető fekete komédiák egyik remeke. Sokunk számára ez az igazi Addams family. A színészek remekül lettek kiválasztva a karakterekhez. Raul Julia és Angelica Huston pedig parádésan formálták meg a tiniként lángoló, szerelmes házaspárt. A történ... Több

2017.07.25 Deku

Régi film már de még mindig érdekes, emlékszem kissé félelmetes volt fiatal koromban de mókás is és morbid. Itt szerencsére azt mondom, hogy épp átcsúszott azon a kategórián hogy élvezhetővé vált.

2023.07.03 erahurka

Elég bugyuta története van, de időnként nagyon vicces. Halovány emlékeim voltak néhány jelenettel kapcsolatban, úgyhogy valószínűleg láttam már valamikor régen.

2019.07.19 Ms. Akárki

Imádom a mai napig a fekete debil humorát a filmnek. Humoros és pörgős vígjáték és még bőven a gyerekfilm kategóriába is belefér a stílusa miatt. Christina Ricci az egyik kedvenc színésznőm és itt is remekül hozta a dark kislány figuráját. A zene pedig epikus.

2018.07.28 Norbi

Tagadhatatlanul különc film, amit nem is bántam sohasem. Eleinte fura ez az egész környezet amit a film megteremtett, de könnyen túl lehet lépni rajta, és akkor már nagyon szórakoztató tud lenni.

2022.12.01 Lóri Ádámcsik

Klasszikus

A fekete humor műfaj egyik koronázatlan királya! Régi, de jó és még mindig szórakoztató. Biztos vagyok benne, hogy az új Wednesday sorozat kapcsán mindenki újranézi! :)

2021.05.29 stewie_griffin_2005

Nem a kedvenc műfajom a fekete humor, de ez a film viszonylag tetszett. Legjobban az a rész tetszett, mikor Wednesday kihallgatja “Fester” és a “pszichológusa” beszélgetését. Christopher Lloyd jól hozta “Fester” karakterét. 7/10

2018.03.19 hackerjulcsi

A kéz a legjobb. Nagyon tetszik, mert bemutatja, hogy a család nem csak egyféle lehet, a szerelem nem csak egyféle lehet. Tetszik a megközelítés és a hidegség benne.

2018.10.06 Csillagpor

Nagyon jó egyedi humorú és látványvilágú filmecske. Kicsit ugyan néhol morbid a humora, de ez hozza össze ezt a tipikus addams family hangulatot. A zene isteni. A színészgárda maradandó klasszikust alkotott az már biztos

2018.03.31 Zsceeeka

Gyerekkoromban picit tartottam tőle egy ideig, de mai napig szívesen nézem újra (és a többi részt is). A karakterek nagyon viccesek (néhol undorítóak), a szövegek jól eltaláltak.