Aladdin

Aladdin

2019.10.17 Anjah

Aranyos kis történet remek zenékkel. Istenigazából a zene benne a legjobb. Emellett tanulsággal is szolgál, hisz bárki lehet is az ember ha hatalmas, tiszta szíve van akkor semmi más nem számít igazán.

2015.04.13 reddress1

Egy remek egész estés rajzfilm. Mind a sorozat, mind a mesefilm izgalmakkal teli, vicces és szórakoztató. Akárhányszor láttam ezt a mesét, mindig végignevettem. Megunhatatlan. :)

2015.02.13 LAlexa23

Gyerekkorom egyik kedvenc Disney meséje :)) Nagyon aranyos, szívhez szóló, kedves animáció, jókat nevettem is rajta. Dzsinn pedig egy feledhetetlen karakter.

2015.02.22 dorika298

A kedvenc Disney mesém az Aladdin :) én nem tudom megunni :) a sorozatot is nagyon szeretem :) ajánlom mindenkinek :) Gyönyörű 2D animáció és szívhez szóló, de egyszerre humoros történet. Imádom!

2015.01.26 diamond1011

nagyon szeretem a zenéjét,meg magát a mesét is, a kedvencem Abu a majom benne!

2017.03.14 ericsuj

Egyszerűen tökéletesen eltalált mese, még mindíg hercegnünek érzem magam mikor megnézem és újra meg újra a szerelem érzése kap el, kalandos, izgi, szép grafika, jó történet :)

2015.11.04 kasztni

Az egyik legjobban sikerült Disney-film, sokszor hallgatható dalok, nagyon jók karakterek, és őszintén, ez az egyetlen olyan rajzfilm, ahol nem zavar a sok éneklés. Valahogy bele tudott simulni a sztoriba a sok dal, és nem lesz tőle idegesítő musical-hatása a dolognak.

2015.04.30 borka91

Gyerekkorom egyik kedvenc disney meséje. A zenéjét a mai napig szívesen hallgatom. Kedves, aranyos történet, a karakterek is nagyon jól meg vannak formázva!

2015.04.18 Phalanx

Az egyik kedvenc Disney filmem az Aladdin, mert szeretem a dalokat, a sztorit, a részletes kidolgozottságot. Az külön tetszik, hogy a nyugati ember számára próbálja közelebb hozni az arab világot, és nagyon hitelesen is teszi.

2015.02.19 reddress

Igazi Disney klasszikus. Fülbemászó, szép dalok, érzelmes, vicces történet. :)

2023.06.08 mamorosmalna

Vár ezeregy éj!

Örök kedvenc Disney-mesém. A sztori jól meg lett írva. Fülbemászó dalok, szép, kidolgozott animáció. Robin Williams alakítását imádtam (ami mellesleg túlszárnyalja a mostani élőszereplős film Will Smith-ét), Mikó István hangja pedig kötelező elem. :-)

2021.05.30 Léder Dorottya

Szuper

Ez is olyan film, amit egymilliárdszor meg tudnék nézni, és sohasem unnám. Imádom. Nagyon jól sikerült. Bárcsak lenne folytatása!

2017.01.23 Vera128

Nagyon szeretem ezt a mesét egészen 9 éves korom óta. Legfőképp a szuper betétdalok miatt kedvelem. Érdemes megnézni!

2017.11.04 traktoros nő

Szeretem ezt a mesét. Nagyon jók a zenéi, külön is szoktam őket hallgatni. A történetbe mélyebben belegondolva megkérdőjelezhető az erkölcsi példamutatása, de általában nem ezért nézik.