Aladdin

Aladdin

2016.04.25 Zsóka

1990-2000-es évek Disney filmjei kiválóak, mind zenei anyagot, mind mondanivalóját, mind humorát tekintve!

2019.04.24 habtündér

A 90-es évek gyermekeként nem tudom, van-e olyan, aki ne kedvelné ezt a rajzfilmet. Én anno először kb. 10 évesen, "legjobbbarátnőéknél" láttam videokazettán (úgy kellett sshh-sögnöm neki meg a tesóinak, hogy ne szinkronizálják párhuzamosan végig az ... Több

2017.05.22 NLHF

Aranyos Disney történet az Aladdin is. Szép szerelmi történet rengeteg kaladdal és jó karakterekkel. Nem a lett kedvenc, de aki szereti a Disney meséket, annak mindenképpen kötelező megnézni

2016.08.03 nemeth2

Klasszikus Disney mese, szépen kidolgozott, jól összeszőtt történet és egy kis humor.

2016.06.11 philboy

Ez az egyetlen jó Disney-rajzfilm, de valahogy azon mindig csodálkozom, hogy van egy ekkora stáb, és arra nem képesek odafigyelni, hogy az arabok jobbról balra olvasnak. Ennyi hiba beleférne akkor, ha nem a világ egyik legismertebb rajzfilm-stúdiójáról beszélnénk. Értem, ez akadékoskodásnak tűnhet, de nem annak szánom.

2016.03.03 Elizabeth

Humoros és szórakoztató. Minden gyereknek látnia kell.

2015.03.02 MutantNinjaPony

Imádtam kiskoromban és most is!!!!! Igazi Disney mese! Az egyik legjobb! Szép, és a zene rendkívűl jó! A történet magával ragadó!!!!!

2015.03.10 stothtibor

Igazi Disney klasszikus. Fülbemászó dalok, érzelmes, vicces történet és remek karakterek jellemzik ezt a mesefilmet! 10/10

2015.08.15 Petya1995

Gyermekkorom legjobb meséje volt. Nagyon jó karaktereket hoztak létre , a zenék benne csodálatosak, összességében nagyon szórakoztató és remek zenék vannak benne, remek mű .

2015.03.11 tothistvan2

Nagyon aranyos mese, a dzsin karaktere remekül lett megcsinálva. A papagáj karaktere nagyon vicces. Animáció és látvány szempontjából tökéletes alkotás. 10/10

2015.02.16 musseln9

Az egyik legjobb rajzfilm. Felnőtt fejjel látom csak, nem tudom, hogy a gyerekek hogyan élik meg, de felnőttként ugye látjuk a gonoszt és a tiszta szívet, az őszinte szerelmet... és jó nézni, hogy legalább a mesékben összejön a happy end. És mellette nagyon jó a zene.

2017.08.17 Doriss

Gyermekkorom egyik meghatározó meséje az Aladdin! Nagyon szerettem kicsiként, és a sorozatot is belőle! Csak ajánlani tudom mindenkinek, szülőnek, gyermeknek egyaránt!

2015.03.09 Szilárd996

Az egyik kedvencem. Nagyon szép, fülbemászó zenékkel van tele, aranyos történet, happy end sem marad el :) Tökéletes mese.

2015.01.26 lenakovacs

A tesóimmal jó sokszor megnéztük, emlékszem, az egyik gyorsétteremben a gyerekmenühöz adtak Aladdinos poharat akkoriban, mikor megjelent ez a rajzfilm. Még mindig megvan a pohár mindannyiunknál. :)