Aladdin

Aladdin

2016.07.25 N.Béla

Rajzfilm létére nagyon szép történet szerintem. Ezt még én is ismertem korábbról. Igen szép a története bár már tudjuk jó párször feldolgozták már az évek során. Izgalmas és meseszépek a betétdalok. A szereplők aranyosak és szerethetőek mindig.

2015.05.11 Enccso

Örök klasszikus Disney-mese, jó sztori, jó zenék, és természetesen Dzsinni viszi a hátán végig a mesét a felejthetetlen dumájával. Mai napig bármikor képes vagyok megnézni, ebből nem lehet kinőni :D

2015.05.07 bambula

Klasszikus a Disney hőskorából, fordulatos, vicces és izgalmas mese. A zenéje különösen fülbemászó, mai napig sokszor eszembe jut, és annyira nem is énekelnek benne sokat. Külön pozitívum hogy fiúknak és lányoknak egyaránt élvezhető, sok rajzfilm túl lányos inkább.

2017.11.15 baalint

nem 5 hanem legalább 50 csillag. Egyszerűen megunhatatlan :) Gyerekkoromban is legalább 10 szer végignéztem, és az ebből készült mese sorozat is ajánlott, ott is meg tudták tartani a varázst :)

2017.03.21 Péter

Sok más Dosney-filmhez hasonlóan az Aladdin is egy csodálatos mese. A film betétdala sem szorul magyarázatra, fülbemászó, gyönyörű. A történet izgalmas, szép. A karakterek szerethetőek, jól kidolgozottak.

2016.07.22 Igob1

Nagyon egyedi és kellemes hétvégi kikapcsolódás volt a gyerekekkel. Disney klasszikus. Az egész családnak tetszett. Mindenkinek megvolt a maga kedvenc szereplője és neki szurkolt. Bárcsak lenne tényleg minőségi folytatása. Ki tudja lehet majd egyszer valóra válik az álom.

2015.06.01 *tünde

Imádom, tökéletesek a karakterek, fantasztikusak a rajzok és a film humora is, nagyon jól el lett találva.

2016.07.30 Kardos

Gyönyösrű mesefilm. A Disney ezzel igazán kitett magáért. Gyermekkorom óta legkedvesebb mesém. Aladdin és Jázmin szerelmi története nagyon eszelősen tökéletes. Remélem lesz egyszer egy élőszereplős változata is ennek a feldolgozásnak.

2017.11.23 nagysar

Hasonlóan jó lett mint a többi Disney mese a 90-es évek elejéről. Aki szereti nézze meg eredeti nyelven, de ha lusta olvasni legalább a zenéket hallgassa meg,mert úgy is nagyon jók :)

2016.08.22 Macika

Az Aladdinnak az egyik legjobb , legszínvonalasabb feldolgozása ez. Könyvben és filmben is nagyon nagy élmény volt, gyerekkoromban szerettem nagyon. Ma is érdemes megnézni!

2015.06.01 *bella

2017.06.29 Baleszmode

Majdnem a Disney által rajzolt legjobb film.Az a korszak amikor nem szövetkeztek a Pixarral,nem volt eredménytelen.Kétségtelen,hogy voltak,vannak és lesznek jobb filmek,mint ebben a korszakban,de ez egy gyöngyszem.Tanulságos,zenéje első osztályú és tanulságos.Ezek mellett vicces is.Ajánlott mindenkinek.

Ebben a Disney mesébe a Dzsini a kedvencem :D Enniek is mindegyik része nagyon jó. Nem mintha nem imádnám a legtöbb Disney történetet :D

2015.11.04 Ballerz93

Könnyen kedvelhető kis műről van itt szó. Azoknak tetszhet ez inkább, akik könnyedebb kikapcsolódásra vágynak és nem valami korszakalkotó dobásra. Legalábbis ez az én véleményem, nekem viszont nagyon bejött.