Aladdin

Aladdin

2015.07.14 prongs2001

Való igaz, hogy láttam már sokkal jobb filmet is. Az is igaz, hogy erősen csak meg akar venni minket a látvánnyal. Fel van turbózva mindennel, de a történet nem üt akkorát-amekkorát kéne. Azonban egynek bőven szórakoztató volt.

2015.04.25 adibandii

Szerintem egy gyönyörű és vicces animációs film,Imádom benne a dalokat,amik elhangzanak a mesében,és emlékeztet a gyerekkoromra.Nincs olyan ember,aki ne látta volna.

2016.04.30 angel001

Aladin, egy tolval utcagyerek, akire rá mosolyog a szerencse.Furfangal,kitartással, hozzájut a dzsines lámpáshoz, aki teljesíti a kivánságát..kaland, szerelem,furfang.Szép mese gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

2015.06.12 fancsi094

Az egyik legjobb rajzfilm. Felnőtt fejjel látom csak, nem tudom, hogy a gyerekek hogyan élik meg, de felnőttként ugye látjuk a gonoszt és a tiszta szívet, az őszinte szerelmet... és jó nézni, hogy legalább a mesékben összejön a happy end. És mellette nagyon jó a zene.

2016.10.01 Lost Silver Book

Tanulságos! Gyerekként itt megtanultam, hogy nem minden az aminek látszik, vagy mutatja magát, az sem aki (vagy ami) szép zengő szavakkal hízeleg nekem. Zene tökéletes, érzelmek csak úgy cikáznak a filmben. Talán ez az egyik legnagyobb alkotása a Dis... Több

2015.03.19 mimi

Ez az a mese amit szerintem mindenki látott már legalább egyszer, igazi kis klasszikus, szerethető figurákkal, remek történettel és kiváló animációval. Imádom. :))

2017.10.22 veresszsoltika

Gyermekkorom klasszikus meséje. A könyv után nagyon tetszett a film változat. Megfogtak a szerethető karakterek, az emberi jellemvonások, az érzelmi szálak.

2017.09.30 koba1996

Gyermekkorom egyik kincse. Szerintem vannak még ezzel így páran. Igazán remek lett, és szerintem egy kultúra alapköve. Hiába csak feldolgozás az Ezeregy éjszaka meséiből, egyszerűen tökéletes lett.

2016.07.29 Homer

Dzsini karaktere Robin Williamssel az egyik legjobb meseszereplő szerintem örökre. Vicces, érzelmes, humoros és sokmindent magában tart, mert muszáj és ezért könnyen lehet azonosulni vele, valamely jellemzője miatt. Nagyon szép Disney film ez.

2017.05.02 Wolowitz

Az egyik kedvencem az összes Disney mese közül. Nagyon jól elhozza a hangulatot és nekem a dzsinn nagy kedvencem. Imádtam a humorát. Szerintem gyönyörűen megrajzolták, hangulatos, szerethető és humoros.

2017.03.19 Zenta

Disney mesék nagy rajongója vagyok, s ezek közül az Aaladdin az egyik nagy kedvencem, szátalan alkalommal láttam gyerekként. A film betétdala is gyönyörű, még most is a fülemben cseng.

2017.02.25 Beuszi

Nagyon bájos mesefilm, egyik kedvencem a gyermekkoromból oly sok más Disney mese mellett. Gyönyörű a zenéje, a karakterek pedig remekül kidolgozottak. A történet pedig magáért beszél.

2015.06.16 Miss Rika

Nem véletlen ilyen magas a pontszám. Hisz az egyik legjobb Disney meséről van szó. Tanulságos és nagyon izgalmas kis családi film. Nagy kedvencem és bárkinek nyugodt szívvel ajánlom.

2016.08.24 Emma109

Mesés, varázslatos történet nem csak gyerekeknek.