Aladdin

Aladdin

2015.05.21 Laci000

Imádom, tökéletesek a karakterek, fantasztikusak a rajzok és a film humora is, nagyon jól el lett találva. Dzsinni pedig hatalmas karakter, nagyon szórakoztató!

2022.01.31 Bogi

Öreg klasszik Disney, amit bármilyen napszakban szívesen megnézek. Aladdin meséje tanulságos, és persze a tökély dalbetétek tovább színesítik a hangulatát.

2018.07.06 oneminute

Klasszikus mese felújítva Nagyon sok verzió készült már a történetből, de még mindig a Disney által készített a legnépszerűbb, legszebb grafikával készült mese.

2018.01.23 zsani

Imádom ezt a mesét. Gyerekkorom meghatározó meséje volt. Mindig szerettem volna ha egy olyan lámpást és szőnyeget.

2015.01.28 london2012

Remek mese amit még magasabbra emel a szinkronhangok mind a három rész nagyon jól sikerült ajánlom mindenkinek.

2019.02.22 Mithrel

Kedvenc klasszikus filmem a Disneytől, és ebből sosem fogok kinőni. Imádnivalóak a szereplők, fülbemászóak a dalok és izgalmas a történet. Társaihoz képest talán még izgalmasabb is, hiszen a happy end nem szokott ennyire kérdéses lenni.

2018.03.19 Rendszergizda

Egy igazi klasszikus rajzfilm. Idősebb korosztálynak is nagyszerű szórakozást tud nyújtani, fiatalabb közönségnek pedig egyenesen lebilincselő élményt tud nyújtani.

2015.07.26 one1970

Attól a banyától én is sokáig rettegtem. Az egyik legijesztőbb Disney gonosz, ha nem a legijesztőbb... Viszont egy klasszikus Disney rajzfilm nálam bármikor nézős, sokadszorra is, amit az újabb animációs csodákról már nem állítanék.

2016.08.10 tvmérnök

Nagyon szeretem ezt a Disney mesét. Végre egy "hercegnős " mese ami nem csak a hercegnőről (Jázmin) szól , hanem inkább előtérbe helyezi annakhercegét is . Az Aladin azért különleges merta a dolgok másik végét foglya meg . Nem a lány válik hercegnővé , hanem a srác lesz herceg. Ráadásul humoros és kreatív is a mese.

2015.06.30 padfoot8925

Hisz az egyik legjobb Disney meséről van szó. Tanulságos és nagyon izgalmas kis családi film. Fülbemászó dalok, érzelmes, vicces történet és remek karakterek.

2016.11.05 Tibor1114

Egy kellemes családi mese nagyon jó betétdalokkal és jó történettel.Szeretném mindenkinek a figyelmébe ajánlani.Nekem nagyon tetszett és ha lesz gyerkőc akkor neki is le fogom vetíteni.

2017.02.19 clay00

Mindig az erkély jelentet szerettem volna kiskoromban átélni, még ha tudtam is, hogy repülőszőnyegek nem léteznek. A magyar szinkron és énekhang is szuper lett!

2016.11.15 goat2000

Ez egy klasszikus Disney rajzfilm. Nagyon szép, ez még abba a rajzfilm kategóriába esik amit érdemes megnézni. Nagyon szépek a dalok és a szinkronhangokat is nagyon jól eltalálták.

2018.03.25 NRD

Tetszik a története! Az animációja szép! Igazán tanulságos, így bárki figyelmét le tudja kötni ez a mese! Mindenkinek ajánlott megnéznie legalább egyszer!