Álom luxuskivitelben

Breakfast at Tiffany's

2021.12.11 Péter Fazekas

Zseniális film!

Audrey Hepburn ,és Mickey Rooney koruk ünnepelt sztárjai voltak,és nagyot játszottak ebben a filmben is.A film eleje kissé kusza,de aztán egyenesbe jön,és vígan zakatol egyenes vonalon a végéig! Kis akció,szerelem,romantika,dráma,és fanyar humor! Hepburn pedig egy gyönyörű nő! Nem is kell több.

2019.02.15 indingo

Egy szertelen, cserfes lány aki kihasznál másokat a jobb és könnyebb élet reményében, de hogy valóban csak ezt keresi az kiderül a film végére. A vörös macska a kedvencem, talán azért mert nekem is van egy ilyen otthon.

2019.02.03 Yosihiro

Tiffanys

Egy ismét remekbeszabott amerikai film. Igazo 60-as évekbeli. A történet kicsit össze - vissza indul hiszen egy habókos lány és egy regényíró megismerkedése majd a lány múltbéli élete és jövöje továbbá a szerelmi szálak és ha ez nem elég akkor jön egy kis akció is. Nem hiányozhat a filmböl a vidámság és a dráma sem. Azt hiszem egy Oscart megért volna ez "Tiffany-nak" de a zenére kaptak egyet ha jól emlékszem 1962-ben. Ez a film kicsit elvonatkoztató a mindennapoktól egyrészt másrészt olyan emeberi tulajdonságokra mutat rá amivel az ember nap mint nap küzd és találkozik az életében. A színészi alakításokról annyit hogy Audrey H. és Mickey R. nagyot alakít. A film látánya nem is annyira jó talán még a kameravágásokban is van némi hiba de a zenei aláfestések igán jól sikerültek.A történet ha jól tudom könyv alakban is megjelent és ott is izgalmas lehet . A négy csillagot mindenképp kiérdemli a film mert egyedi színes és egy új megközelítése a vígjáték , dráma és romantika keverékének. Csak ajánlani tudom mindenki számára aki kedveli a 60-as évekbeli filmeket ez mindenképp egy klasszikus darab és kár lenne kihagyni. Üdv, Yosi

2019.06.03 Thibo84

Egy vicces, szórakoztató film, remek szereplő gárda, nagyszerű rendezés. George Peppard és Audrey Hepburn nagyszerűen mutatnak a vásznon és jól kiegészítik egymást. Utóbbinak hála, akinek a karaktere kis szeleburdi és élettel teli, nem unatkozunk egy... Több

2017.07.10 Deku

Ahhoz képest amire számítottam ez egy igazán jó kis mű lett. Nem is lett ez az film olyan rossz. Kétkedve vágtam bele. A végére viszont kellemes csalódás töltött el.

2016.07.25 Leilani

Ez a kedvenc filmem, egy igazi klasszikus. Nagyon szórakoztató, magával ragadó. A történet egyszerre humoros, és romantikus, mégsem túl csöpögős. Audrey Hepburn nagyon jól alakítja a szerepét. Mindenkinek ajánlom, a könyv változatát is.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Egy igazi klasszikus, magával ragadó, sodró alkotás, A színeszek remekek, Audrey Hapburn gyönyörű és zseniális, meg a világban is aktuális. Könyvben meg jobb, igazi lélekmelengető, elgondolkodtató alkotás.

2016.01.25 juhasz-david93

Magával ragadó, hangulatos alkotás, igazi hatvanas évekbeli fílinggel :) Nagy kár, hogy a mai Hoolywood nagyon messze került az ilyen kaliberű filmektől...

2018.02.03 zsani

Audrey Hepburn a kedvenc színésznőm, gyönyörű és a lelke is az. Ebben a filmben teljes már karaktert alakít a tőle megszokottól, de ez is remekül állt neki. Ajánlom mindenkinek.

2016.12.30 Potoczkie

Nagy kedvencem ez a film. Audrey Hepburn maga a tökéletesség. Egy igazi istennő, elegáns, vonzó. Ezt a filmet nem lehet kihagyni, hiszen a filmtörténet egyik legjobb darabja, melyet látni kell.

2015.05.07 bambula

Ez a legrégebbi film amit láttam és az első Audrey Hepburn-től, ég és föld mennyire más volt a filmgyártás akkoriban. Őszintén szólva a történet maga nem igazán magával ragadó, de mai szemmel nézve igazi kuriózum úgyhogy egyszer mindenképpen látni kell!

2016.07.24 Igob1

hollywoody nagy klasszikus számomra és még sok mindenki számára szerintem. Imádom ebben a szerepében is Audray Hepburn-t. Aranyos, okos és szexy a karaktere mint minden hasonló filmjénben. Igazi eszes film, melynek a hangulata magávalragadó.

2015.10.27 Faarkaas

Hiába nem a mai kor izlesenek felel meg a színésznő kinézete ennek ellenére Ma is kifejezetten helytáll. Időtálló klasszikus bájos film, mai filmekkel össze sem hasonlítható.