Aranyhaj: Örökkön örökké

Aranyhaj: Örökkön örökké

Tangled Ever After
Bog1

A mindössze hat perces rövidfilm az Aranyhaj és a nagy gubanc című mese történ alapszik. Aranyhaj és Flynn éppen házasságukra készül, amikor kiderül, hogy elvesztek a Pascalra és Maximusra bízott eljegyzési gyűrűk. Őrült hajsza indul meg a nélkülözhetetlen ékszerek felkutatásáért...

(erare)

Forgatókönyvíró: Mark Kennedy, Robert L. Baird, Dan Gerson
Premier: 2012.01.13.

2021.05.30 Léder Dorottya

Vagy ezerszer láttam, s minduntalan képes vagyok elsírni rajta magam. Csodásabbnál csodásabb zenékkel, s a grafika is igen kedves. Imádom. :)))

2019.08.12 indingo

Inkább a lóról és a kis kaméleonról szólt a story. Helyes volt, helyenként még vicces is, de nm egy nagy eresztés. A nagyfilm azért jobb.

2017.07.18 Deku

Maga az alap történet sem tetszett mert eléggé elcsépelt unalmas gyártmánynak tűnt. Ez még azon is túl megy. Lassú vontatott és humor mentes az egész. Nem bírtam végig nézni.

2019.05.19 Ms. Akárki

Nagyon édes rövidfilm bár én azért hosszabbra hagytam volna. Jót tett volna ha legalább 10 perces lehetett volna. Pascal nagy kedvenc és persze aranyhaj is, úgyhogy nélkülözhetetlen volt számomra ez az aranyos rövidfilm.

2016.08.30 Szivárvány1

Aranyos rövidfilm ez az Aranyhaj rajfilmből készült különfilm. Minden karakter jól átgondolt volt az Aranyhaj és a nagy gubancban is, így ez ebben a rövidfilmben sincs másként. Izgalmas és aranyos történet. Érdemes megnézni.

Aranyhaj német, Bavaria-ban született.Szerző: Bogi87