ARQ

ARQ

2017.07.30 Lonka

Ezek az időhurkos filmet nálam mindig unalmasak. Itt sem volt ez másképpen, egy nekem elment a szereposztása is jó volt, de a történet nem jött be.

2016.10.04 MMcFly2015

Az időutazás és időhurok téma a kedvenceim közé tartozik, így nem tudok szőrös szívű lenni a film értékelésénél. Az egész egy házban játszódik, olcsó költségvetésű film, nagy látványra nem kell számítani. A sztori él a sablonokkal, de még is leköti a... Több

2016.09.15 BloodyMary

Nekem bevallom unalmas volt. Nem kötött le és nem sikerült megszeretnem a sci-fi műfaját ennek a filmnek a hatására sem. A zenéje viszont jó volt.

2016.09.22 Buffy

Nem fűztem sok reményt a filmhez a tartalma alapján, mert olyan unalmasnak és átlagosnak tűnt első olvasatra. De kellemesen csalódtam. Jó a film zenéje is.

2016.09.20 FunBoi

Ahhoz képest, hogy ez egy kis költségvetésű produkció, egészen szép kis projekt kerekedett belőle. Izgalmas, érdekes, nagyon tetszett!

2016.09.16 dosty

Hú, hát mit is mondjak. Szerintem ez egy egészen jó kis filmre sikeredett. Nekem a történet is tetszett és a kivitelezés is igazán izgalmas pillanatokat kínált.

2016.10.09 Sztyúi

Nem igazán vettem a lapot ezzel a filmmel. Azért sci-fin belül is vannak egészen jók és megnézésre érdemesek - na ez nem ilyen. Nekem lapos volt és eseménytelen.