ARQ

Egy furcsa páros egy időhurok csapdájába esik, ahol újra és újra fegyveres támadók rajtaütéseivel kell szembenézniük, miközben egy rejtélyes energiaforrást védelmeznek.

(ps)

Rendező: Tony Elliott
Forgatókönyvíró: Tony Elliott
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2016.09.09. | Netflix (2016.09.17.)

2017.07.30 Lonka

Ezek az időhurkos filmet nálam mindig unalmasak. Itt sem volt ez másképpen, egy nekem elment a szereposztása is jó volt, de a történet nem jött be.

2016.10.04 MMcFly2015

Az időutazás és időhurok téma a kedvenceim közé tartozik, így nem tudok szőrös szívű lenni a film értékelésénél. Az egész egy házban játszódik, olcsó költségvetésű film, nagy látványra nem kell számítani. A sztori él a sablonokkal, de még is leköti a... Több

2016.09.15 BloodyMary

Nekem bevallom unalmas volt. Nem kötött le és nem sikerült megszeretnem a sci-fi műfaját ennek a filmnek a hatására sem. A zenéje viszont jó volt.

2016.09.22 Buffy

Nem fűztem sok reményt a filmhez a tartalma alapján, mert olyan unalmasnak és átlagosnak tűnt első olvasatra. De kellemesen csalódtam. Jó a film zenéje is.

2016.09.20 FunBoi

Ahhoz képest, hogy ez egy kis költségvetésű produkció, egészen szép kis projekt kerekedett belőle. Izgalmas, érdekes, nagyon tetszett!

Értékelés: 5.5/10
(2016. 09. 25.)
Nehéz lenne bármit is találni, amitől az ARQ több lenne egy jelentéktelen tucatfilmnél, amelyből sajnos éppen azok a bátor ötletek és megoldások hiányoznak, amelyek sok kis költségvetésű sci-fit naggyá tettek már.
5,5/10 Több
Valós halál