Az ördög Pradát visel

The Devil Wears Prada

2016.02.14 doroffee

Egyik kedvenc csajos filmem. Zseniális poénok vannak benne, a karakterek nagyon érfekesek és adják magukat a feszültségekre és a poénokra is, de közben rettenetesen emberiek... ettől lesz igazán a kedvencem.

2017.05.30 vivikejencikelara

Meryl Streep egyik legjobban alakított szerepe. Igazi csajos film. Szuper, néhol vicces néhol pedig komoly. Unaloműzésnek tökéletes. Férfiaknak tilos de minden nőnek kötelező megnézni.

2017.01.29 Olivér Rózsa

Nem tetszett mondjuk nem is szeretem az ilyen női karrierista filmeket. Engem kifejezetten idegesített Meryl Streep szereplése. Csak 2 csillagot adok

2015.08.25 Evcsi95

Tipikus mindent akarok, megkapok, de a régieket elfelejtem történet. Szeretem Meryl-t. Hihetetlen mennyiféle szerepet el tud játszani.

2020.02.12 szd91

Szeretem ezt a filmet, de nem tudnám megmondani miért. Pörgős, néha vicces, kellemes hangulatú film. Érdekes párhuzam, hogy Anne Hathaway ebben a filmben milyen jól megformálta a kis elesett, elnyomható, mindenáron megfelelni akaró gyakornokot, majd ... Több

2018.07.07 oneminute

Érdekes történet a főnök és beosztott kapcsolatáról. Ma igenis így működik a világ, mindenki átgázol a másikon a céljai elérése érdekében.

2016.05.04 raczdavidzsolt

Unalmas! Nem tudtam azt átérezni amit a készítők akartak volna!

2019.02.06 lauralaura

Engem őszintén helyenként irritált, helyenként viszont szórakoztatott. A végével nem tudtam kiegyezni.

2016.10.13 Hablaty

Érdekes a Voughal való párhuzam. A története nekem, mint divatimádónak igazi felpezsdülés volt.

2016.04.28 Bogi

Az egyik kedven csajos, kikapcsolódós filmem a kollégium óta. Jóó sokszor megnéztük akkoriban, bár érthető is. Poénos, Jó humorú klasszikus divatfilm, amit minden nőnek látnia kell legalább egyszer, akárcsak a Szex és NewYorkot:) Akármilyen hihetetle... Több

2017.02.19 clay00

Divatimádó barátnőm mutatta ezt a filmet. Meryl Streep lenyügőzően alakítja a szigorú főnököt. A rezzenéstelen arc,az apró mimikák: Oscar-díjas! Minden nőnek kötelező megnézni!

2015.05.27 VenuszProjekt

Ez a film nagyon jól sikerült! Egyedül talán annyit kifogásolnék, hogy Anne Hathaway jobb ízlésűvé való alakítása igazán kimaradhatott volna, ehelyett kitalálhattak volna valami eredetibb kis sztorit is. Persze szerencsére nem ez volt a film legmegha... Több

2015.06.27 drsolomon

A 2006 -os év legszórakoztatóbb mozija, élveztem minden jelenetét, kitűnő a színészi játék. Évekkel később újranéztem, megunhatatlan, humoros, fordulatos film.

2016.07.25 feketerigous

Egyik kedvenc filmem, nem az a tipikus kiszámítható film. Anne Hathaway szerepében, jól végig tudjuk követni, egy törekvővé vált lány történetét, aki kizárólag a tökéletességre törekszik. Nekem tetszett, hogy belelátást adott, a divat, a siker és a "kemény munka" világába.