Az utolsó akcióhős

Last Action Hero

2023.08.19 Ergit

Semmi extra nincs ebben a filmben, csak annyira könnyűnek tűmik minden az akcióhős részére. :D

2020.08.12 HE7EDIK

Naná, hogy anno elbukott egy a világunkat és Hollywoodot kifigurázó film ebben a nyomorult világban. Charles Dance zseniális alakítása mindig képes mosolyra csalni, mikor a nyílt utcán üvöltözi, hogy megölt valakit, de a kutyát nem érdekli, ő pedig belenéz a kamerába, azt hiszem, mindent elmond a társadalmunkról.

2022.05.12 JRD

Egy akciósztár feltűnhet komikusként is. Noha, Arnold a filmben csakis önmagát adta (mint minden filmjében), de úgy éreztem, hogy ez a film méltatlanul bukott meg Amerikában. Mert igenis ötletes film, valahol társadalom-, és filmkritikai is egyben. ... Több

2020.03.07 drg0602

Arnold jó színész, ezt ebben a filmben is igazolja. Ami biztos, hogy egy laza történet mellett, vicces jelenetek, akció! A mai szemmel is simán nézhető film. Szuper jó film, érdemes megnézni.

2018.07.28 Norbi

Nagyon meglepődtem, hogy milyen kis ötletes cselekménye lett a filmnek. Nem számítottam rá egy kicsit sem, és magával vonzott csupán az alapötlete is. És Arnold ezt a nem túl nehéz szerepet könnyeden tudta hitelesen alakítani.

Nem rossz az ötlet, és a nagy poén, a kreált rendőrkapitányság, élükön a főnökkel. Arni lánya is full poénos. Vicces, szórakoztató, nem is kell, és nem is lehet komolyan venni. Hátradőlni és nézni!

2021.03.18 Ildik Ildik

Egyik kedvenc filmem

Nagyon tetszett a film. Különleges az ötlet, a megvalósítás igazán látványos, izgalmas, fordulatos. Fontos kórkép ez a film a társadalomról, a filmezésről, mégis könnyed szórakozás is egyben. Az üzenetei átjöttek, értjük, köszönjük! Kb. 50-szer láttam már, de bármikor örömmel megnézem 51.-szer is. Nagyon jó az zene is. Látványos akció-vígjáték, komoly üzenetekkel. Schwarzeneggert szerintem beskatulyázták, én nem is nagyon szerettem az akciófilmjeit. Ezzel a filmmel megváltozott róla a véleményem, s meghajlok előtte. Csak annyit mondok: köszönöm az élményt.

2016.05.22 Yosihiro

A filmben sok a sztár de ki kell emelni Arnold S. vagy A. Quinn szerepét. Nagyon jó film önnyed de mégis skciós. remek kikapcsolódás a család minden tagja számára. Szerintem jól sikerült a film és élvezhető nézhető :)

2015.06.19 Lord British

A film tulajdonképpen önmaga és a zsáner paródiája, és mindez nagyon jól működik a vásznon. Arnold telitalálat volt a főszerepre, és bár nem ez a legjobb alakítása, mégis üde színfolt a filmográfiájában.

2022.01.29 Gyula Gábor Antal

Nem rossz, kis könnyed akciófilm jó poénokkal. Igazi klasszikus.

2017.07.12 klip

Schwarzenegger eljátssza saját maga paródiáját, nála jobban erre senki nem képes. A színész legemlékezetesebb alkotásait, de kortársait és magát az akció műfajt is görbe tükör elé állítja. Nem komoly ez a film, nem is legizgalmasabb, de teljesíti azt, amire vállalkozik, éppen ezért lehetetlen lenne negatívan értékelni.

2014.12.19 Denisqoo

Sokan alulértékelik ezt a filmet, ami szerintem azért van, mert a célközönség nem képes felfogni az intelligens célzásokat és poénokat. Ez egy paródiába oltott vígjáték, úgy is kell kezelni és úgy kell nézni. Aki szereti Arnie akciófilmjeit, annak ez... Több