Bad Boys 2. - Már megint a rosszfiúk

Bad Boys II

2023.04.02 Gamehun638

Nekem az első rész nem igazán jött be. Van egy 90-es évek érzése, ami miatt picit gagyibb hatást kelt a film. A második részénél érett be a két karakter. Látványos, hangulatos, vicces. Szimpatikusak a főszereplők. Igazi akcóbomba, aminek hihetetlen jól áll ez a mindent felrobbantunk, tönkreteszünk dolog.

2018.10.01 thejoker

Egyáltalán nem lett rosszabb mint az első rész,mint sok más film esetében. Nagyon kis pörgős,izgalmas, akciófilm lett ez is. És ugyancsak sok poénnal szórakoztatja a nézőket, ez a nem mindennapi páros.

2018.07.17 czerik

Nagyon jó film, várom a folytatást, ami nem túl valószínű. Ajánlom.

2019.04.20 Attila G.

Moziban jó volt, de a sokkal kevesebb néha sokkal több; avagy egyszer fent, egyszer lent

Moziban jó volt, de a sokkal kevesebb néha sokkal több. Úgy vagyok ezzel a filmmel, hogy moziban ülve igazából tetszett. Még arra is emlékszem, hogy a szegedi Cinema City-ben láttam egy relatíve késő esti időpontban egy vakáció alkalmával. Viszont a ... Teljes kritika

2017.06.05 szkodvig

Zseniális film az első résszel együtt. Imádom az egészet egyszerűen,a zenéje is remek.Nagyon várom már a következő részeket. Hajrá"negrok" ti vagytok a legjobbak!:D

2015.06.22 kovi23

Az egyik legjobb akciófilm, mind látványban, mind szövegben, mind forgatókönyvben. Vicces, jól meg vannak benne csinálva az akciók, jól játszanak a színészek. És szerintem a zenéje is nagyon jó, igazi "fekaszámok".

2016.05.22 Gecko

A főszereplők zseniálisan játszák a jó zsaru- rossz zsarut. Egyszerűen pofátlan és humoros, nem lehet nem végig nézni! Az akciójelenetek és az alapsztori is nagyon el vantalálva, ajánlott mindenkinek az első rész megtekintése után!

2020.01.11 Zoe091

Az első rész nagyon tetszett, féltem nehogy a másodikon csalódjak, de szerencsére ugyan olyan jóra sikeredett.

2015.11.21 Robi92

Imádom!Ritkán van olyan amikor egy film második része jobb mint az első.Alapból kedvelem minkét fekete színészt de együtt zseniálisak.Van benne akció is humor is fordulat is.Többször nézhető.

2015.10.27 krysn95

Akárhányszor megtudom nézni.. Bay egyik legjobb filmje, abból az időből, amikor még szerencsére a Hasbroval messze elkerülték egymást. Alapértelmezett amerikai film a direktor minden jelenetben tetten érhető kézjegyéével. Abszolút favorit!

2015.06.18 nikiszalanics

Nekem ez ugyan úgy tetszett, mint az első rész, méltó folytatás szerintem. Itt is van kellő akció, izgalom, humor és kidolgozottság, szóval jó lett ez is akár csak az első rész és csak ajánlani tudom, aki tudja, nézze meg.

2015.06.29 macikutya

Az egyik ritkaság, mikor szerintem a 2. rész jobban sikerült az 1. résznél. Nekem nagyon bejött mind a két rész, de a második valamiért jobban tetszett. Volt benne akció, humor, na és persze nem utolsó sorban a kedvenc színészem Will Smith.

2015.06.30 bigi

Kíváncsian vártam a remek első rész után, de csalódnom kellett. Nekem az első jobban tetszett. Pörgősebb volt. Ez szerintem túl hosszúra sikeredett. Ami viszont pozitív, hogy a jelenetek nagyon jók lettek.

2015.06.03 miska1967

Az első rész után csalódásnak éreztem ezt a folytatást. Kicsit túl sok az akció, lövöldözés, autósüldözés, 1-2 helyen ellépnek a realitás talajáról, pl. a kamionos üldözés ocsmányul eltúlzott volt, de úgy összességében az egész film nem tetszett.