Bean - Az igazi katasztrófafilm

Bean

2023.11.05 R9CK3R

Valamiért kimaradt eddig, de nagyon örülök, hogy sikerült végre bepótoljam! Zseniális vígjáték, minden perce érték! :D

2017.03.06 GedyPapa

Annyira szeretem. Nem tudom miért, lehet pont azért, mert alig szól pár szót mégis vicces. Van egy-egy kínos jelenet benne, de alapvetően számomra ez az egyik kedvenc vígjátékom pedig nagyon sokat láttam már. Mr. Bean megunhatatlan!

Katasztrófa elviselni ezt az embert egy komplett film erejéig.Nem szerettem,mert így töményen nekem sok.És így unalmas,és erőltetett is volt. Kifejezetten gyenge film.

2016.12.04 HercegPeter

Nekem ez sajnos tényleg katasztrófa volt. Kár volt kimozdítani a saját közegéből. Szó se róla, jó és vicces, de nincs meg az a Mr.Bean feeling-je, mint ami megvolt régen. Az sem volt a legjobb ötlet, hogy a sorozathoz képest, sok volt a szövege. Nek... Több

2020.05.06 Timon

Eszméletlenül vicces volt,szanaszét röhögtem magam.Egy darabig nem éreztem eröltetettnek,de a vége felé...az már sok volt.A legjobban az elejét élveztem,a fő kedvenc részem a vidámparkos jelenet.

2019.05.19 Ms. Akárki

Zseniális vígjáték. Rowan Atkinson elmebetegül vicces egy karaktert épített. Sokszor fejfogó ökörségek vannak a filmben, de Beantől nem is várnánk mást. Rengetegszer láttam már és valószínű még fogom is.

2017.07.31 Lonka

Rowan Atkinson mindig szerepben van, nem is tudom másként elképzelni. Már önmagában vicces figura, csak rá kell nézni. Én szétröhögtem magam a filmen, nagyon tetszett.

2017.10.27 SzFa

Minden Mr. Bean film egyedi és fantasztikus. Mr. Bean egy nagyon egyedi karakter. Imádom a filmjeit és egyikben sem csalódtam még. A történet és az alakítások is különlegesek. imádom az a művészi alkotást, amit Mr. Bean készített a filmbe.

2019.02.18 szabomarc

Aki alapvetően szereti a Mr. Bean sorozatot, azt nem érheti csalódás, ha ezt a filmet megnézi. A humor ugyanaz, csak itt nem 20 percen keresztül, hanem maratoni hosszúságban. Nekem tetszett.

2022.08.24 Reitman

Messze nem annyira intenzív, mint a sketchek, Bean egy kevésbé önálló, kevésbé anarchista, és a film szerkezete is sokkal "élethűbb", hogy beleilljen egy másfél órás filmbe. A film nagyon jó, jó színészeket hoztak össze, és jól van megcsinálva, de nem lehet ettől elvárni azt, amit a Bean sorozat tud.

2016.02.15 doroffee

Nekem ez a film picit csalódás volt. Nem hozta azt igazi Mr. Bean-fílinget, mintha a sorozat hírnevét meglovagolva készítettek volna egy apró nyomokban rá emlékeztető valamit. Amúgy tűrhető volt a humora.

2016.01.13 esfworld

Örök kedvenc marad, olyan jó filmeket tudtam csinálni a 90-es években :/ nagyon hiányoznak az azokhoz hasonló filmek a maiak már csak klisék tömkelege sajnos.

2017.06.02 szkodvig

Nagy kedvenceim egyike. Gyerekkorom óta szeretem Mr. Beant. Ez a filmje fényévekkel jobb a Mr. Bean nyaral-nál, többször nézős kis mozi tele sok-sok humorral. Akik egy laza kikapcsolódásra vágynak azok ne hagyják ki semmiképpen sem!:)

2023.08.18 Sz396367

imádom, szuper.