Becstelen brigantyk

Inglourious Basterds

2018.07.19 Norbert93

Igazi Tarantino mozi. Nincs róla mit mondani, le kell ülni és megnézni. Hans Landa ezredes pedig a legzseniálisabb filmgonoszok egyike.

2018.12.07 harnas1207

Ez volt az a film, aminél végképp elvesztettem a türelmem a Tarantino filmek iránt. Igazából itt még nem is a vontatottság és az unalom volt a baj, hanem a szereplők totális unszimpatikussága. Brad Pitt karakterétől öklendeztem, csak úgy mint a film ... Több

2018.07.30 Norbi

Tarantino ismét megmutatta, hogy hírneve nem hiábavaló. Remekmű lett ez a film, jól kidolgozott történésekkel, és még jobb színészi játékkal fűszerezve.

2016.01.17 beero88

Egyáltalán nem volt képes lekötni a figyelmemet ez a film. Állandóan csak azt vártam, hogy vége legyen annyira untatott. Valahogy maguk a karakterek sem érintettek meg így hát ez most nem jött be.

2015.02.26 andor50

Nekem jobban tetszett mint a ponyvaregény. Annyira bejött, hogy megvettem könyvben a forgatókönyvét. Annyira jó jelenetek vannak benne, hogy el sem tudnám dönteni melyik a kedvencem. Christoph Waltz megérdemelte az OScar-díjat ezért az alakításáért, zseniális.

2017.02.13 MKristijan

Mikor valaki bemondja ennek a filmnek a címét, az ugrik be, hogy nagyon beteg. Ötletesen összerakott a történet, persze a mészárlás sosem jó. De ennek a filmnek jól áll, titkon mindenki Hitler bukását akarja/akarta látni. Ez egy érdekes felvetése ennek.

2019.04.12 MidoD7

Hát engem nagyon megszerzett magának ez a film. Nagyon jól meg van csinálva minden. Nagyon élveztem. A látványvilág pont olyan, amilyet elvár az ember.

2021.09.06 stewie_griffin_2005

Jó kis film, bár a Djangótól kicsit gyengébb. Christoph Waltz zseniális itt is (a párbeszédei is jók), megérdemelten kapott Oscart ezért és a Djangóért is. Daniel Brühlt is ki kell emelnem. Brad Pitt viszont olyan unszimpatikus volt itt. A film lezár... Több

2017.04.18 bgnz367

Nagyon sokan ajánlották nekem ezt a filmet mondván, hogy eszméletlenül jó. Nos sajnálatos módon nekem más érzéseket adott. Nem jött be, voltak pillanatok amik lekötöttek de összességében nem volt maradandó élmény.

2015.01.26 hackerjulcsi

Nem rossz film, de a színészi játék nem volt az igazi... Valahol felkavart a dolog, nem szeretem ha "zsidós" filmeket és a népirtást sem (még ha konkrétan nincs is róla szó)

2018.08.27 Bizsu82

Az egyik legjobb háborús dráma. Profi szereposztás, profi és meggyőző színészi alakítás, igazi karakterek a filmben! Izgalmas, magával ragadó, érdekes film.

2021.02.28 moviemafia

Hogy őszinte legyek, nem teljesen értem ezt a szélsőséges felháborodást a filmmel kapcsolatban. Semmivel sem különb bármelyik más hasonló kaliberű világháborús filmnél. Valóban kissé erőszakos és rideg a stílusa, bár aki ismeri és szereti Tarantino f... Több

2024.01.10 Insomnus

Tarantino legjobbja egy zseniális film

Tarantino legjobb filmje, a Becstelen brigantyk egy zseniális film. Nagyok jók a karakterek, és remek színészek jelenítik meg ezeket briliáns alakításokkal. A két legkiemelkedőbb: Christoph Waltz az SS ezredes szerepében és Brad Pitt mint amerikai tiszt. Az utóbbi által megjelenített Aldo Raine hadnagy az utóbbi 20 év egyik legjobb filmes karaktere. Természetesen 5 csillagos produkció, utánozhatatlan stílussal és minőségben. Legalább tucatszor láttam. Egyes részeket kívülről tudom. Tarantino 10 filmje közül egyik sem ennyire jó.

2018.10.21 Csillagpor

Igazi egyedi hangulata volt a filmnek. Tipikus Quentin Tarantino szagú a stílus és a képi világ. Egyszerre szívbemarkoló, megrázó, vicces és romantikus a történet és az a durva, hogy a felemássága ellenéri is kiváló szórakozást nyújt. Brad Pitt kreá... Több