Birdman avagy (A mellőzés meglepő ereje)

Birdman

2016.04.22 Loborg

Nagyon vicces, és a színészek is személyre szabott szerepekkel dolgoztak benne, az önreflexió miatt működött szerintem ilyen jól az egész. Bár nem moziban láttam, ahogyan eredetileg be volt tervezve, de otthon, a négy fal között is nagy hatást ért el.

2018.11.08 iq.csabi

Nekem nem jött át. Vevő lettem volna rá, tudtam, hogy elég elvont lesz, de még így sem fogott meg. Egyszer megéri megnézni, érdekes film.

2018.08.16 jake_green

Ez a beteg film az egyik alap nálam :D Komolyan, kirázott a hideg végig, hogy a hang mikor fog manifesztálódni. Nagyon beteg és skizofrén bukott ember mindennapjai....zseniálisan feldolgozva óriási színészi alakítással!

2017.01.30 Gábor Rózsa

Nagyon erős atmoszférájú film. Inkább lehet, hogy művészfilmbe sorolható már, a lényeg és a hangsúly a lelki vívódáson és a kiégésen van de mindenképpen működik és élvezhető ez a hangulat, amit a film ad. A hosszú snittek pedig külön ínyencség annak, akit az ilyenek érdekelnek egy kicsit is.

2015.05.12 hejnekem

Nagyon jól használja a trükkjeit, a különleges stílusát arra, hogy a mondanivalóját elmondja. Nagyon erős hangulatú film, remek színészi teljesítményekkel. Humoros is, néhol szomorú is, lehet nem mindenkinek való film, egyesek talán unalmasnak is tal... Több

2016.02.22 kissjanos21

5/5 pont ennek a filmnek. Nagyon tetszett. Ennél többet nem is tudok adni, mert a HANGULAT és a képi megvalósítás az, ami igazán zseniális, lekötött egész végig.Briliáns színészi alakítások, élő-vérző karakterek, elgondolkodtató mondanivaló.

2015.07.22 szd91

Nem tetszett. Iszonyat unalmas, el is aludtam első körben 20 perc után. Második nekifutásra se volt sokkal izgalmasabb. Lehet színházi körökben mozgóknak izgis ez, de engem mint külső szemlélőt iszonyatosan untatott.

2015.03.01 pisti18

A filmet a hosszú snittek, a kiváló színészi alakítások miatt (különösen Keaton, aki majd meghal a szerepéért annyira belead mindent) fogják felemelni a nagyok közzé.

2019.04.01 Kirana80

Repülj madár, repülj!

Tökéletes film. Most érkezett el a pillanat, hogy láthattam. Így jönnek a filmek. Sodró, igazi, egy pillanatra sem tudja az ember levenni a tekintetét róla. Minden pillanat, minden mondat, arckifejezés jelentőségteljes, helyénvaló. Tele van igazságpi... Teljes kritika

2016.05.04 raczdavidzsolt

Néha szárnyalnunk kell és belátni a távoli messzeséget hogy szárnyalni tudjunk!

2015.07.21 london2012

Hát lehet én vagyok kevés ehhez a filmhez végig néztem de egy borzalmasan unalmas film ami tetszett benne az a rendezés mód különös képen a vágás. 3star

2019.02.05 lauralaura

Egyik legkirályabb film az évből! Izgi film, mert ügye színházról szól a film, de számos jellemzője olyan volt mintha színházat néznél. És a színészek is a legjobbak!

2016.10.13 Hablaty

Egész különleges film lett, van aki isteníti más ki nem állhatja. A története érdekes bár tény, hogy helyenként ül a történet.

2015.07.11 moony5972

Odáig voltam ettől a filmtől. Minden karakter megkapta a maga erős stílusát. Szerintem szépen elindult és felvezette a karaktereket. Nekem üdítő volt ez a koncepció és bármikor újra nézném.