Bokeh

Bokeh

2023.12.30 puszpang

Ez is egy verzió.

(Szeretem a témát.) Nem vágom, miért lett az a vége, ami. Én odaadnám az egyik golyómat, csakhogy egy ilyen édenkertem legyen. Persze egy idő után felkopna az állam, mert nem tudnék gondoskodni magamról. De tegyük fel, hogy lenne minden szükséges minimum, és szinte csak élni kellene. (Tudom, nem ilyen egyszerű. De nincs ember, aki nem gondolkozna el ezen.) A film jó. A kameramunka jó. (A képkivágás itt-ott sántít.) A zene közepes, mert nem vágom, miért kell végig depressziós zongora. Mindegy. A sztori ilyen, a rendező ezt hozta ki.

2017.07.31 Lonka

A környezet és a tájak gyönyörűek voltak. A történetben a leírás alapján én valami hasonlót vártam, nem csalódtam. A története érdekes és figyelemre méltó.

2016.02.21 ZsoltSon

Nagyszerű audiovizuális élmény. Lehet, hogy valakinek ez unalmasnak tűnik, mármint, hogy nem szól igazán többről, mint hogy két ember sétálgat Izland tájain...de nekem ez tetszett.

2016.12.18 jaszon

Azért a sci-fi jelleg belekeverése a dolgokba, lehet, hogy nem a legszerencsésebb, de semmiképpen sem nevezném rossznak ezt az alkotást.