Coco Chanel

Coco avant Chanel

2023.12.15 Ildikó Bacskai

Coco Chanel (2009)

Azért értékeltem jónak a filmet, mert érdekes volt Coco Chanel élettörténetének e szakasza, és amennyire meg tudom ítélni, a megjelenítés nagyon hiteles volt, könnyű volt elmélyedni a látványban, a kellemes díszletben és látványvilágban, a szép filmzenékben. Ez nem egy dinamikus, eseménydús film, inkább a művészet határát súrolja.

2019.04.05 Puncs

A romantikus szálon volt a hangsúly, engem személy szerint a munkássága jobban érdekelt volna. Azt vártam tőle, hogy bemutatja, hogyan küzdött fel magát Coco Chanel, hogyan lett belőle az, aki. Így sem volt rossz film, de nekem hiányérzetem maradt.

2020.08.25 indingo

Audrey Tautou kisasszony jól hozta a karaktert, volt benne finomság és báj, de a film nagyon lapos. Az életéről vajmi keveset tudtunk meg.

2018.01.28 dailyfilmsan

Egy jó életrajzi film. Kicsit lassan indul be ezért csak 4 csillagos, de ezt leszámítva jó. Nem fáraszt a film a száraz részletekkel inkább a szerelmi életbe kalauzol. Na meg persze női élet kiszolgáltatottságára. Figyelem fiúk ez egy feminim film.

2016.10.16 Dorkateo

Realistább ábrázolás, mint az amerikai változatban. Audrey Tautou nagyon jól játssza a fiatal Coco-t, sokkal hihetőbb ez a cinikus, érzelmekből kiábrándult figura, aki a munkába menekül.

2015.03.25 tothzsuzsika

Nagyon jó film. Végig lekötött, tetszettek az alakítások. A történet adott volt, de jó volt a megvalósítás.