Daredevil

Daredevil

2015.06.24 padfoot8925

Oltári jó sorozat. Mikor ajánlották nem is számítottam erre, de örömmel tapasztaltam, hogy a karakter kidolgozottsága nagyon szimpatikus és a képi világa is tükrözi azt a sötétséget amit kell ennél a sorozatnál.

2015.06.05 Mr. Z

Igencsak az egyik legjobb Marvel sorozat amit láttam. Erősebb komolyabb és sötétebb hangulatú. Nagyon jól választottak színészt Matt szerepére és a verekedések nagyon jól össze lettek hozva és látványosak lettek. Örülök, hogy folytatják a sorozatot.

2015.06.21 neeta92

A netflix nagyon tud valamit. Adott egy irtó komoly sorozatot ami mellesleg Marvel sorozat. A karakter kidolgozottsága nagyon szimpatikus nekem és jó választás volt Charlie Cox erre a szerepre.

2015.06.17 Miss Rika

Nagyon megszerettem ezt a Marvel sorozatot. Komoly és teljesen eltérő az eddig megszokott sorozatoktól. Más célközönséget próbál elérni, azokat akik valami durvábbra vágynak. Ez nagyon jól sikerült a Netflix-nek.

2016.07.16 Bog1

A film annó nagyon elkapta a képregény hangulatát de ez a sorozat nekem kicsit túl sok, túl sötét a hangulata. Áltslában azért valamilyen reménysugár vagy szerelmi szál miatt nézem a filmeket, sorozatokat, de ebben egyik sem igazán remekel. De egyenlőre nem kaszáljom a sorit.

2024.01.28 hátadlegyenelöl

Engem beszippantott egyből. Tetszik, hogy ilyen földhözragadt. Mindegyik karakter 5*-os. Vezért, illetve a megtorlót pedig nagyon eltalálták. Ha lenne több csillag, adnék még.

2016.01.03 vinetty93

Nagyon beletalált a Netflix és Marvel a tutiba mert érződik a sorozaton ez a sötét komor hangulat ami igazán érdekfeszítővé és izgalmassá teszi a sorozatot. Nem különben, hogy a karaktert is nagyon pofásra fomrálták. Nekem az egyik nagyk edvencek között van még Marvel téren is.

2016.03.26 Garadi

A Breaking Bad találkozik a Sötét Lovaggal, mind ezt a Marvel filmuniverzumban. Bunyó ilyen jól még nem nézett ki sorozatban, de talán filmben sem, a karakterfejlődés zseniális, és hatalmas pluszt jelent az is, hogy az évadot Netflix-szokás alapján egybe adják ki.

2019.11.26 fjumer

legjobb marvel sorozat

sajnálom hogy vége, jó kis sorozat volt . látványos,pörgős,és izgalmas. sok bunyó ami részről -részre egyre jobban ki van dolgozva . remélem a Disney folytatja a netflix sorozatainak minőségét .

2016.01.07 srktmt

Egy igen jó sorozat, ami bár szerintem közel se mtökéletes, de igen jó. Egy olyan ember vívódását mutatja be a törvényességgel kapcsolatba, aki alapjáraton a törvényt képviseli. Egyáltalán nem tipikus szuperhősös sorozat. Mindekinek ajánlom.

2018.01.02 balage

Remek sorozat (bár hogy miért kellenek a szarvak pl. a főszereplő sisakjára, azt nem igazán értem :) ).

2016.06.13 Simphony

Úgy látszik, a Netflixnek nem egyszeri sikere volt a Marveltől nem megszokott, a Shield ügynökeinél és az Agent Carternél sokkal sötétebb Daredevil, mert nem sokkal később bedobták a Jessica Jones-t és a DD második évadját, amik szintén igényesek és izgalmasak. A helyedben adnék neki egy esélyt, nem fogsz csalódni.

2020.03.31 migraab

Engem teljes mértékben le tud kötni. 2. évad közepén járok, eddig nem tapasztaltam romlást a szinvonalban.