Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Hősök

(Heroes)
Hősök

Tartalom

Rejtélyes körülmények között a Föld különböző pontjain furcsa képességű emberek bukkannak föl, akik – bár eleinte nem is sejtik – olyan események részesei lesznek, melyek örökre megváltoztatják a világot.

2016. 05. 04. 07:04

Már a főcím zene megfogott, aztán nem is eresztett el, végig izgultam, végig élveztem az első évadot! Az alaptézise a jó és a rossz szembenállása. Elcsépelt téma. De annyira okosan vezetik fel és bontják ki a cselekményt, hogy végig fenntartják a figyelmet és a feszültség végig ott lebeg a levegőben, szó szerint robbanásra várva! Karakter jellemábrázolásban nem olyan erős, mint a mai (jó) sorozatok, de hangulatilag ver sok mai népszerűbb sorozatot is! A további évadok gyengébbre sikeredtek, mint az első, mégis megtekintésre ajánlom, mert egy izgalmas gyöngyszem a sorozatok között!

2016. 08. 07. 20:55

Nagyon szeretem ezt a sorozatot egyik kedvencem. Nagyon jól fel van építve és nagyon találó ötlet, hogy SLYDER bármely képességet magáévá tud tenni, mondjuk egy kicsit extrém módon. Mindenkinek ajánlani tudom.

2016. 10. 16. 18:38

Nagyom jól felépített sorozat. Jó ötlet volt, ahogy képernyőre hívták ezeket a különleges képességű embereket. Nagyon jók a karakterek és a cselekmények is. Bár a vége fele lentebb ment a színvonal itt is.

Diana Scarwid
Zachary Quinto

Hayden Panettiere a középiskolában valóban pompom-lány volt

Kaito Nakamura autójának rendszáma NCC-1701, mely megegyezik a USS Enterprise azonosítójával. A karaktert alakító George Takei volt Mr. Sulu az 1996-os Star Trek sorozatban.

Claire Bennet szerepére Emma Stone is jelentkezett.