Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Hősök

(Heroes)
Hősök

Tartalom

Rejtélyes körülmények között a Föld különböző pontjain furcsa képességű emberek bukkannak föl, akik – bár eleinte nem is sejtik – olyan események részesei lesznek, melyek örökre megváltoztatják a világot.

2016. 08. 07. 20:55

Nagyon szeretem ezt a sorozatot egyik kedvencem. Nagyon jól fel van építve és nagyon találó ötlet, hogy SLYDER bármely képességet magáévá tud tenni, mondjuk egy kicsit extrém módon. Mindenkinek ajánlani tudom.

2017. 01. 15. 14:45

Még a tévében kezdtem nézni annak idején, és hiába későn vetítették, képes voltam mindig ébren maradni, csak hogy láthassam. Végig izgultam az epizódokat. Nagyon eltalálták a karaktereket is, a gonosz kellőképpen utálnivaló :) Jó sorozat volt, lehet, hogy újra nézem majd.

2015. 02. 16. 10:40

Sorozatok közül ezt tekintettem a hét végén az 1. évadot. Az első évad jól sikerült. Szerintem mindenképp egy nézhető és izgalmas érdekes történet. A sok képesség néhol már zavaró de az emeberi érzelmek és mivoltunk amit tükrözni próbál a film kicsit elmegy a Sci-fi irányba. A másidk évad úgy érzem már gyengébb lett bár még nem értem a végére.

Diana Scarwid
Zachary Quinto

Hayden Panettiere a középiskolában valóban pompom-lány volt

Kaito Nakamura autójának rendszáma NCC-1701, mely megegyezik a USS Enterprise azonosítójával. A karaktert alakító George Takei volt Mr. Sulu az 1996-os Star Trek sorozatban.

Claire Bennet szerepére Emma Stone is jelentkezett.