Hősök

3. évad (2008) - 25 epizód
4. évad (2009) - 18 epizód

Diana Scarwid
Zachary Quinto

Rejtélyes körülmények között a Föld különböző pontjain furcsa képességű emberek bukkannak föl, akik – bár eleinte nem is sejtik – olyan események részesei lesznek, melyek örökre megváltoztatják a… Több

Premier (HU): 2007.03.04. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2023.04.15 ekkam

Nem éppen új sorozat, de mostanában kezdtem el nézni. Muszáj volt mihamarabb ledarálni mind a négy évadot. Szeretem a szuperhősös, sci-fi és fantasztikus filmeket, pici horrorral és humorral fűszerezve, ez a sorozat pedig tökéletesen ilyenre sikerült... Több

2016.08.07 mamiéstöti2

Nagyon szeretem ezt a sorozatot egyik kedvencem. Nagyon jól fel van építve és nagyon találó ötlet, hogy SLYDER bármely képességet magáévá tud tenni, mondjuk egy kicsit extrém módon. Mindenkinek ajánlani tudom.

2015.02.16 Yosihiro

Sorozatok közül ezt tekintettem a hét végén az 1. évadot. Az első évad jól sikerült. Szerintem mindenképp egy nézhető és izgalmas érdekes történet. A sok képesség néhol már zavaró de az emeberi érzelmek és mivoltunk amit tükrözni próbál a film kic... Több

2017.08.22 Deku

Nagyon szeretem a szuperhősös témát ez pedig abból is az egyik legjobb. Nagyon hasonlít az egyik anime sorozatomhoz ez pedig csak plusz pont neki. Nagyszerűek a karakterek.

2019.08.25 Ms. Akárki

Imádom mind a mai napig. Claire az egyik kedvenc karakterem. Izgalmas történet a világ megmentéséről amit végső soron ők indítanak be. Futurisztikus izgalmas kalandsorozat. Kár hogy nem lett több évada.

1933-as “Láthatatlan ember” főszereplője szintén Claude Rains néven szerepelt.Szerző: Deku

Tim Sale aki Isaac festményeit készíti el igazából színvak.Szerző: Deku

Hana Gitelman legtöbbször grafikai novellákban folytatja munkásságát.Szerző: Deku

Zane Taylor tagja volt az “Isteni Adomány” nevezetű death metal bandának.Szerző: Deku

Star Trek-es utalás is van a sorozatban ugyans Kaito Nakamura (Hiro édesapja) kocsijának rendszáma NCC-1701 ami a USS Enterprise hajónak a száma.Szerző: Deku