Deadpool

Deadpool

2017.03.05 GedyPapa

Egy beteg film, aminél a betegség a Jedi oldalra tevődik. Nagyon ülnek a poénok és a történetvezetés is kiváló a színészi játék pedig el van találva. Reynolds egy nagyon jó választás erre a szerepre!

2018.04.11 Szilonka

Nálam nem teljesen talált be a film és rájöttem, hogy talán a szinkron illetve a magyar fordítás eredménye is a dolog. A poénok nem voltak eget rengetőek és a történet se egy nagy eresztés.

2016.06.01 MP170506

Nekem nem jött be. Se eleje, se vége...a poénok fele már gagyi. Többet vártam.

2020.11.21 elekm90

Úgy tud szórakoztató lenni, hogy egyszerre szuperhősfilm és azok parodiája a Deadpool. A bunkó humora és a negyedik fal folyamatos áttörése telitalálat volt számomra, Ryan Reynolds pedig végre egy hozzáillő karaktert alakít, komolyabb szerepekben ritkán jó (pl. Élve eltemetve).

2019.04.20 Ms. Akárki

Zseniális, látványgazdag és igazán egyedi Ryan Rynoldos humor jellemzi. Nem semmi narratív humor övezi az egész filmet, melyen Ryan még saját magát is elvicceli. Sokszor feleslegesen véres és undorító, de sokszor ezt egy egy poénnal csapja le a film. Mindenképpen látni kell.

2019.03.03 Caravaggio1978

Felpörgetett idegesítő vízió

Nos ez is mint a mostanában piacra dobott amcsi animációs filmek egy begyorsult ,túlerőltetett klisékből és történetből állnak.Olyan mintha begyorsítóztak volna az alkotók,és nem akarnának szűnni a percenkénti erőltetett poénok,amin csak kínunkban nevetünk a moziban,csak épp azért mert a többiek is a hátunk mögött... Nekem nem tetszett,nagyon műanyag,fél órát bírtam a moziban ,de inkább kimentem enni egy sütit,nagyobb élmény volt.

2018.07.21 Norbert93

Műfajteremtő. Debil és látványos. Az utolsó képkockáig fenntartotta a figyelmem és az utolsó képkockáig röhögtem. Elégedetten távozhattam a moziból.

2018.12.03 harnas1207

Inkább különleges volt ez a fajta szuperhős megközelítés, mint vicces vagy izgalmas. A pofátlan húzások és beszólások között akadt nagyon jó, de leginkább csak folyamatos süketelés. A negatívhős egyszerűen béna volt és a mellékszereplők nagy része is teljesen felesleges. Azért érdemes volt megnézni.

2016.06.05 sptt

A jó humor az, ami többé teszi a megszokott Marvel-filmekhez képest. Egyébként hozza a brand pozitív tulajdonságait, így összességében egy rendkívül jó kis kikapcsolódást jelent.

2016.09.10 puffancshercegnő

Eléggé fel volt hypolva szerintem, leginkább emiatt mentem el rá. Nem szeretem a képregényfilmeket kifejezetten, de ez végre egy kicsit másabb volt, poénosabb, és nem olyan sablonos. Jó volt a történet felépítve, nem siették el a cselekményeket és nem is lett túlhúzva.

2017.11.02 Bazzzsi

A szuperhősök kora szerintem leáldozott. Már tényleg mindent láttunk, most egy kicsit faragatlan az emberünk. A története semmi különös és a szerelmi szál se illett ide.

2023.07.28 Lipót Testvér

Minden poén gusztustalan, valamely nagyon jó, valamely nagyon béna.

Deadpool, a szupehősök Ace Venturája. Zseniális, ahogyan narrátorkodik. Én először hatévesen láttam, tévedésből Pókembernek néztem. Aztán tizenhárom évesen megnéztem még egyszer. Humoros, életszerű a nyelvezet, tökre bunkó mindenki, hát nem király? Hatévesen nem a káromkodások ráztak meg, inkább a kibelezős részek. Amikor pár éve újra megnéztem, rájöttem, hogy ennél a pink zselénél bénább vérutánzatot sehol sem lelni. Nem mintha kritizálni akarnám a látványt. Az öt mini oroszlánrobotos részt még mindig nem értem. Kolosszus jó pofa, a negaszonikus liba is oda van téve, a film végén az egyik kedvenc számom megy, majd jönnek a stáblistát izgalmassá tevő majomkodások. Deadpool a tőle (a képregényekben) megszokott stílusban mindenféle régi filmre célozgat, ez hozzátesz a jó hangulathoz, ami a filmből árad. Stan Lee a sztriptízbáros jelenetben nagyot alakított, Isten nyugosztalja. A kis nyomi gyerek, akinek a szándéka bölcs, nagyon vicces. Akárcsak mindenki más a sztoriban. Minden emberben ott él egy sunyi kis Deadpool. Én már csak tudom.

2018.04.19 TomÁcs

Egy újszerű szuperhős, aki nem él példás életet, minden alkalmat megragad a hülyéskedésre és az ökörködésre. A történet is elég pörgős volt, sok akció jelenetettel.

2018.10.29 VvV

Még ez az első rész elment. Magát a karaktert nem ismertem, talán pont ezért az újdonság ereje miatt tartom a történetet viszonylag jónak.