Disturbia

Disturbia

2023.04.26 harnas1207

Tini (óvodás?) horror, ami messze lekéste a saját korát. Vagy csak én vártam tőle sokkal többet, mivel thrillernek lett beharangozva.

2021.12.06 sptt

A soft horror alapjában véve eléggé alulértékelt műfaj, de ez a film az értékelések tekintetében is a helyén van. Nem nyújt semmi brutális extrát, nincs benne a Hetedikhez hasonló őrült "meglepetés", de vannak jó színészek, van egy jó vonalvezetés, j... Több

Szia, Shia! Ez nem volt rossz

Alfred Hitchcock... Hátsó ablak 1954... Ismerős? Nekem nagyon, és szomorúan közlöm, az eredeti és a remake is klasszisokkal jobb. Na mindegy is, hát nézzük ezt a filmet, vegyük csak górcső alá! A rendező, D.J. Caruso húzott egy nagyon jót, és a mozif... Teljes kritika

2016.11.18 indingo

Remek kis film. én bírom a történetét és itt figyeltem fel először Shia LaBeoufra, hogy na ebből a gyerekből lesz valaki.

2017.11.20 Deku

Nem volt az amit vártam tőle és ez a csalódás sajnos elég volt ahhoz, hogy ne is kedveljem. Jobban tettem volna ha szimplán elkerülöm ezt a filmet mert nem veszítettem volna vele semmit. Sőt így még ki is dobtam az ablakon egy csomó időt.

2023.03.11 Erik Csok

A Disturbia kifejezetten egy érdekes és izgalmas kis misztikus thriller film lett, ami remekül fenn tudja tartani a figyelmet. Jó a történet, és ahhoz képest, hogy sok a fiatal benne, egyáltalán nem éreztem azt, hogy irritálna valaki. A színészek is ... Több

2020.03.03 elekm90

Modern köntösbe bújtatott Hitchcock sztori, vannak benne izgalmak, de klisékkel teli, illetve nekem a 3 fiatal szereplő bugyuta volt, és ezáltal nem is túl szimpatikus. Egyszer nézős. 6/10

2019.05.26 Ms. Akárki

Nagyon izgalmas és pörgös thriller. Remek film. Nagyon szeretem Shia LaBeouf-ot és ezt a szerepet mintha rá öntötték volna. Viszont a szőke kiscsajszi sajnos nemigazán nyerte el a tetszésemet. A történet igazán izgalmas és végig fenntartotta a figyelmemet.

2020.03.04 Lonka

Érdekes film volt, nekem tetszett. Mindvégig lekötötte a figyelmemet. Shiahoz is nagyon illett a karakter.

2016.05.09 TomÁcs

Nagyon jó kis film, végig izgalmas és pörgős, nagyon eseménydús. Tetszett a története újszerű volt. Ajánlom mindenkinek.

2020.10.23 Di Canio

Egyszer még lehet nézni ezt a filmet, bár jobbat vártam. Inkább tűnt vígjátéknak, semmi feszültség nincs benne, nem kell várni rémisztő dolgokat. A történet egyszerű, a vége is sablonos, közben meg nem sok minden történik.

2016.04.22 D. Shaday

Meglepett, mennyire fenn tudta tartani a feszültséget végig, pedig az idő nagy részében nem történik konkrétan semmi. Jó kis sajátos remakje a Hátsó ablaknak, sok izgalmas jelenettel. Egyedül azt sajnáltam, hogy a végére már túlságosan direkté válik ... Több

2017.05.09 jake_green

AKI ERROL A FILMROL POZIVAN NYILATKOZIK ANNAK A MAX ELETKORA SZELLEMILEG 12 ÉV!!!! Borzaszto ez a film kerlek ne nezzetek meg!!!! Rohadt szar tuljatszott tini-lamur film 0 tortenettel, 0 izgalommal...nem hiszem el, kerem vissza az eletembol ezt a 1:45 időt!!!!!!! FELNŐTTEKNEK ÉLVEZHETETLEN!!!

2015.06.09 Skarsh

A Disturbia egyik kedvenc filmem Shia LaBeouf-tól. Végig feszültség alatt tartja a nézőt, tele van akcióval. A színészi alakítások is megfelelőek. Összességében szerintem nézhető film és számomra nagyon szórakoztató is volt. A leskelődés mindig izgalmas lesz!