Nap nap után

Every Day

2019.09.25 Ms. Akárki

Angourie Rice miatt néztem meg végül, mert imádom a színésznőt már a Black Mirorr sorozat óta, de ez a film sajnos nagyon semmitmondó tinifilm. Pedig az alapkoncepció amúgy nem lett volna rossz, de a miértek megválaszolása nélkül sajnos nincs tétje a film mondanivalójának.

2018.06.07 indingo

Az utóbbi években futószalagszerűen kerülnek a mozikba az olyan filmek, amelyeknek egy fiatal korosztály számára szóló könyv adja az alapját. A Nap nap után is egy ilyen történet. A könyvet nem olvastam, nincs összehasonlítási alapom. A leírása alap... Több

2018.04.15 ArpiHajdu és Réci

Én vagyok a pasim???

Nagyon vártam ezt a filmet, mert manapság a jó romantikus film ritka, mint a fehér holló, s a Nap nap után története szempontjából igen egyedinek ígérkezett. Szerencsére nem is kellett nagyon csalódnom benne, mert egy kellemes hangulatú, fiatalokkal ... Teljes kritika

2018.03.27 alexxx

Egész eredeti történettel megfejelt, azonban összességében az átlagba tökéletesen belesimuló romantikus randifilm. Megvan az ilyennek a helye a mozikban, és megvan a közönsége is. Feledhető, de korrekt, ha röviden és velősen akarom megfogalmazni a dolgot.

2018.08.27 Bizsu82

Lassú cselekményű, de szép és megfogó romantikus film. Szereposztása találó, a színészek meggyőzően, hitelesen alakítanak, beleéltem magam a történetbe. Magával ragadó, jól összerakott film.

2018.08.28 Lonka

Nem tudom milyen a könyv, de a film szerintem nem lett valami erős. A története béna nincs rá szebb szó. Igazi tinidráma,

2018.03.24 BaloghBogi42

Fantasztikus film. Egyszerűen imádom. A történet csodálatos, nem is lehetett volna szebben megalkotni. Én először azt hittem, hogy ez is csak egy lesz a sok "Happy end-del" végződő film közül. Aztán kiderült, hogy ez egész máshogy végződik, mint gond... Több

2018.03.30 D. Shaday

Kellemes meglepetés volt. Szép és érdekes film, őszinte érzésekkel. Az alapötlet is jó, az pedig főleg, hogy mennyi mindent kihoznak ebből a szituációból a film végére.

2018.04.19 Adepto

Őszintén szólva azt hittem ez egy sírós film lesz, de tulajdonképpen nem bánom, hogy nem volt az. Kicsit azért elérzékenyültem a végén. A színészek ügyesen játszották "A" szerepét és jól vitték tovább a karakterét nap nap után. Érdekes volt amit meg... Több

2018.04.16 Csicsi88

Nekem nagyon tetszett, szórakoztató és elgondolkodtató film. Romantikus, szerelmes, álmodozóbb egyéneknek ajánlom. Végre egy film ami után kijövök a moziból és nem bánom egy picit sem, hogy beültem megnézni.

2018.07.30 dannab24

A történet nagyon jó, az ember beletudja magát gondolni. A film lényege az, hogy csakis a belső számít. Nagyon vártam már, hogy megjelenjen.

2018.06.16 süti1999

Kíváncsian vártam ezt a filmet. Egyszer kétszer megnézhető. A vége nem annyira tetszett. Valahogy azt vártam, hogy pár év múlva valahogy összetalálkoznak, vagy valami ilyesmi.

2018.03.26 danny

Jó hangulata van, de nekem ez eléggé kevés volt. Hiányérzetem maradt a film után, szóval vannak olyan rések a cselekményben, amit szerintem jobban is kidolgozhattak volna a készítők. Egyszer simán meg lehet nézni, de másodszorra már nem vinne rá a lélek.

2018.03.25 Sonny

Bár nem annyira valósághű film, de ennek ellenére mégis szórakoztató. A karakterek egész jól megvannak írva, jól illeszkednek a történetbe, és ez főleg az alakításoknak is köszönhető. Szerintem egyszer mindenképp érdemes megnézni, kellemes kikapcsolódást tud nyújtani a film.