Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Minden, minden

(Everything, Everything)
Minden, minden

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Mi lenne, ha nem léphetnél kapcsolatba a külvilággal? Sosem érezhetnéd a friss szellőt, az arcod nem fürödhetne a napfény melegében… és nem csókolhatod meg a szomszéd fiút? A Minden, minden egy rendhagyó szerelmi történet Maddyről, az eszes, érdeklődő és élénk fantáziájú 18 éves lányról, aki egy betegség miatt nem hagyhatja el hermetikusan lezárt otthonát, és Ollyról, a szomszédban lakó srácról, aki fittyet hány az akadályokra.
Az ingerszegény környezetben élő Maddy bármit megtenne, hogy minél többet megtapasztalhasson a külvilágból, és átélhesse első románcát. Miközben az ablakon át kémlelik egymást és telefonos üzenetekben kommunikálnak, Olly és közte mély kötelék szövődik; mindent kockára tennének azért, hogy együtt lehessenek… még ha mindent el is veszíthetnek. (Forum Hungary)

2017. 08. 17. 19:36

"Leélsz egy hosszú életet bezárva, vagy egyetlen napot élsz, de akkor igazán?" Mostanság szeretem azokat a filmeket, amik tinédzserekkel történnek, akik drámai élethelyzetben vannak. Akadt egy pár jól sikerült darab az elmúlt időszakban (hogy csak a legjobbat említsem: Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni). A Minden, mindenben minden megvolt ahhoz, hogy méltó utódja legyen az elődeinek. Romantika, szimpatikus szereplők, kellő mennyiségű humorral vegyített drámai szituáció: Két tinédzser, akik először ízlelik meg a szerelmet, ám a lány betegsége miatt minden megtett lépés után egyet vissza kell lépniük, hiszen még egyetlen a házon kívül töltött pillanat is az életébe kerülhet. A szereplők kellő szimpátiát keltenek a nézőben, hogy aztán drukkoljunk nekik, hogy sikerüljön. Hogy túléljék. Még a castingba sem lehet igazán belekötni, hiszen Amandla Stenberg és Nick Robinson egyaránt jól funkcionál a karakterében. Mostanában szeretem azokat a filmeket, amik tinikkel történnek....És szerettem-e a Minden, mindent? NEEEEM!!!! Úgy érzem ez a film csúnyán átvert. A film végi csavarral, amit még csak nem is azért utáltam, mert túl kiszámítható volt (mint ahogy az általában lenni szokott), hanem azért, mert általa az előtte lezajlott másfél óra gyakorlatilag megsemmisült. Nem mondom azt, hogy minden ilyen jellegű filmnek tragédiával kell végződnie. Sőt! Az ember a sok érfelvágós hangulatú film között szinte vágyódik a Happy end-re. Na de nem úgy, hogy ilyen csúnyán átdobják a palánkon. Ezzel a gesztussal pedig nem megleptek a film készítői, hanem azt a benyomást keltették, hogy hülyének nézik a kedves mozinézőt. Miután megtörténik a csavar még maradhatna számunkra az együttérzés az anyával szemben, de a döntését egyszerűen nem tudom máshogy felfogni, mint egy kétségbeesett és önző tettet, amihez egyszerűen nem volt joga, ezáltal pedig totálisan eltaszítja magától a nézőt, a szimpátia minden lehetőségét kiirtva. Egyszerűen Minden, mindenben csalódtam ebben a filmben! Nagyon-nagy kár érte!

2017. 08. 13. 15:03

Nem lett valami jó. Végén van egy kis csavar de annyi. Nem lesz a kedvenc filmem. Pazarlás volt rá egy mozijegy. Pedig barátnőmmel néztem, és az ő tetdzését se nyerte el.

2017. 08. 14. 14:56

Napokban láttam moziban. Egyedi, nem mindennapi, megfogó dráma. Szakít a hagyományokkal történetét és hangulatát tekintve. Érdekes film, magával ragadó történet.

Danube R. Hermosillo
Taylor Hickson
Nick Robinson

A Minden, minden Stella Meghie rendező második nagyjátékfilmje.

A Minden, minden Nicola Yoon azonos című regényének adaptációja.

A Minden, minden forgatási munkálatai 2016. szeptember 6-án kezdődtek el Vancouverben, British Columbiában.

Filmsomnia.hu - Minden, minden
műfaj kedvelőinek nagyon fog tetszeni ez a film, de a Minden, minden azok számára is tartogathat valamit, akik általában nem érzik magukénak az efféle mozikat. A tinédzserfilm-jelleg miatt nyilvánvalóan meglesz a maga célközönsége, és nem valószínű, hogy gyökeresen megváltoztatja mindenki életét. Első randis filmnek viszont tökéletes. 75/100
VOX.hu - Minden, minden
Egy hosszú, de szerelem nélküli élet, vagy egy rövid, de lángoló szerelemmel teli. Te melyiket választanád? 55/100