Minden, minden

diumiu
Danube R. Hermosillo
Taylor Hickson
Nick Robinson

Mi lenne, ha nem léphetnél kapcsolatba a külvilággal? Sosem érezhetnéd a friss szellőt, az arcod nem fürödhetne a napfény melegében… és nem csókolhatod meg a szomszéd fiút? A Minden, minden egy rendhagyó szerelmi történet Maddyről, az eszes, érdeklődő és élénk fantáziájú 18 éves lányról,… Több

Rendező: Stella Meghie
Forgatókönyvíró: J. Mills Goodloe, Nicola Yoon
Premier (HU): 2017.08.03.

2020.09.23 Timike

A könyv mérföldekkel gazdagabb és érdekesebb. A filmet inkább a szereplők vitték, mintsem a történet. A dalokat nagyon jól összeválogatták.

2017.08.17 ArpiHajdu és Réci

"Leélsz egy hosszú életet bezárva, vagy egyetlen napot élsz, de akkor igazán?"

Mostanság szeretem azokat a filmeket, amik tinédzserekkel történnek, akik drámai élethelyzetben vannak. Akadt egy pár jól sikerült darab az elmúlt időszakban (hogy csak a legjobbat említsem: Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni). A Minden, mindenbe... Teljes kritika

2017.10.01 indingo

A könyv se jött be és a film se. Nem volt rossz, de semmi egyediséget, különlegességet nem találtam benne. Meg kiskorú hogyan tud hitelkártyát igényelni magának csak úgy az internet és repülni?

2017.12.13 Yosihiro

Láttam a filmet kicsit elrugaszkodtak a valóságtól és ezért a film összezuhan. Jól indul érdekesen és a végén egy világ omlik össze mert az ember másra számít. A szereplők maximumot kihozták a filmből bár nehéz dolguk nem volt. Összességében csak 3 csillaggal jutalmazom mert számomra ennyit ért :)

2017.12.23 Deku

Okozott kellemes perceket, nem gondoltam volna, hogy ez a film ennyire bejön még nekem is. Kellemes csalódást okozott ez a film, mert cím alapján nem vettem volna rá magam, hogy megnézzem.

A film összbevétele 34 000 284 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 184 404 349 forintot termelt. A hazai mozik összesen 144 568 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmben Ollynak barna színű szemei ​​vannak, a könyvben viszont óceán kék színű szeme van.Szerző: diumiu

Van egy jelenet a filmben, amelyben az űrhajós ült egy bárszéken egy étkezőben, amit Maddy teremtett. Ez a jelenet az amerikai művész Edward Hopper "Nighthawks" híres 1942-es festményére utal.Szerző: diumiu

A Minden, minden Stella Meghie rendező második nagyjátékfilmje.Szerző: hp

A Minden, minden Nicola Yoon azonos című regényének adaptációja. Szerző: hp

(2017. 08. 02.)
A műfaj kedvelőinek nagyon fog tetszeni ez a film, de a Minden, minden azok számára is tartogathat valamit, akik általában nem érzik magukénak az efféle mozikat. A tinédzserfilm-jelleg miatt nyilvánvalóan meglesz a maga célközönsége, és nem valószínű, hogy gyökeresen megváltoztatja mindenki életét. Első randis filmnek viszont tökéletes. 75/100... Több

Értékelés: 5.5/10
(2017. 08. 06.)
Egy hosszú, de szerelem nélküli élet, vagy egy rövid, de lángoló szerelemmel teli. Te melyiket választanád? 55/100 Több