Florence - A tökéletlen hang

Florence Foster Jenkins

2017.02.27 kucsera

Eleve nagyon szeretem azokat a filmeket melyek igaz történet alapján készültek és imádtam! A Meryl Streep által játszott karakter egyszerűen elképesztően jó. Nagyon szeretem a színésznőt is és maga a film is lebilincselő volt.

2016.09.16 Gríz

Az előzetesek alapján egy kicsit pörgősebb filmet vártam. Időről időre ellaposodik a történet, és a sztori kiszámíthatósága maitt egyre gyengébb erővel támad fel. Meryl Streepet és Hugh Grantet ettől függetlenül szerettem, ők ketten viszik el a filmet.

2018.12.09 Böbenyő66

Nagyon tetszett ez a film. Végig játszott az érzelmeimmel, bár nem is vártam mást egy Meryl Streep/Hugh Grant párostól. Nagyon szeretem az életrajzi filmeket. Azt pedig különösen jó volt látni, hogy Simon Helberg más filmekben is képes érvényesülni, ... Több

2016.09.17 hedva

Mindenki hall és mond apró füllentéseket az élete során, de ami Florence Foster Jenkins-szel történt, az páratlan a történelemben. A film rendkívül kellemes, egy zórakoztató történet a szerelemről a hazugságról és a vágyról a hírnévre. Stephen Frears ügyesen adagolja a sztorit, ebben segíti a jó szereposztás.

2016.09.18 Bernie

Minden jó, minden működik, de a mellékszerepekbe is illett volna tisztességes színészeket találni. Kényes dolog a drámát és komédiát úgy összehozni, hogy az tényleg működjön. Mondhatjuk, hogy ez most sikerült, de az öt csillaghoz kevés.

2019.10.13 Charvi30

Aranyos, szerethető komédia ismert arcokkal. Maga történet is oltári, főleg, hogy megtörtént eseményeket dolgoz fel. Meryl Streep egy tőle szokatlan szerepben látható, de abszolút szerethető amit csinál. Könnyed és humoros ez a film.

2017.09.24 szabó.petra

A cselekmény alapvetően nem rossz. Bár a poénok nem annyira jöttek át. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni. Mivel azért a színészek jól hozzák a karakterüket.

2018.10.14 fijass

Egy újabb pompázatos alakítás Meryl Steeptől, ezúttal egy tőle szokatlan szerepben. Kitűnő társa a komédiában Hugh Grant, aki csábosan mosolyogva dícséri a kappan hangú Florence-t. Kedves vígjáték, meglepő poénokkal és alaposan kidolgozott karakterek... Több