Keményítőkúra

Keményítőkúra

Get Hard
Alison Brie
Alison Brie

Egy gazdag bankárt, James Kinget (Will Ferrell) jogtalanul elítélnek, büntetését pedig az ország legszigorúbb és legjobban védett börtönében kell letöltenie. James elhatározza, hogy alaposan felkészül a benti kemény életre. Felbéreli autómosóját (Kevin Hart), akinek harminc napja van arra, hogy… Több

Rendező: Etan Cohen
Premier (HU): 2015.08.05.

2022.01.06 Aki_megmondja_a_tutit

Nagyon vicces film, sok helyen lehet röhögni. Viszonylag jól kidolgozták a főszereplő személyiségét, és Kevin Hart is jól játszik benne. A probléma az, hogy túlzásba vitték a sztoriját. Sokkal élvezhetőbb lett volna, ha nem teszik bele a felesleges a... Több

2016.05.27 Bogi87

Kétszer láttam, de újranézéskor is újra tudtam nevetni a poénokon. Nagyon tetszett.

2017.08.17 mamiéstöti2

Rock és Ferrell nagyobbat ütött ennél, de azért ezen is lehet röhögni. Szerintem Hart viszi bele a számomra ízléstelen modern humor részét, ami kicsit lehúzza.

2017.10.01 indingo

Borzasztó az egész film. Én nem tudtam rajta nevetni. Káromkodnak benne össze-vissza az nem vicces. A története nagyon béna és a két főszereplőt se láttam még értékelhető alkotásban.

2017.10.23 Deku

Hát ez borzasztóan elvette a kedvem mindennemű filmezéstől amikor megnéztem. Nem jött be. Ez kegyetlen módon volt szörnyű, ha nem sértek meg vele senkit. Természetesen ez csak egy egyéni vélemény ettől bátran tetszhet.

Etan Cohen (nem összetévesztendő a Coen-fivérek egyikével) első nagyjátékfilmje a film. Állítólag a forgatás során többször is húzták emiatt a tény miatt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az USA-ban több, mint 90 millió dollárt keresett a film a mozipénztárakban.Szerző: dulkap

A filmet New Orleans-ban forgatták, nagyjából 40 millió dollárból.Szerző: dulkap

Will Ferrell és Craig T. Nelson korábban már játszott együtt a Jégi dicsőségünk (2007) című filmben .Szerző: dulkap

(2019. 08. 06.)
Get Hard (2015)
Volt pár éve egy hasonló alapötletű vígjáték, melyben a seftes béna Béla telefonos segítséget kér egy harcmestertől, hogy miután bekerül a sittre, ne kelljen egész nap be-ki-be-ki játékot játszania a sötétben. Az volt Rob Schneidertől a "Kegyenc fegyenc" és már az is egy nagy baromság volt. Ennek a filmnek hasonló a szinopszisa, de megtekintés közb... Több
Hotel Margaret
Hol nézheted: RTL+