Ghost

Ghost

2023.08.27 Ergit

Whoopi Goldberg játéka és karaktere nélkül jelentéktelenné válna a szerelmi szál.

2021.07.01 Kósa Bence

Régen nem szerettem, nyálasnak tatrtottam, de ez a legjobb romantikus film. Ennél jobb, átérezhetőbb szerelmet nem láttam a filmekben. A romantikát szerető embereknek kötelező darab.

2017.03.09 Hedy0809

Uhhh...Patrick Swayze ahogy néz,már attól elbőgtem magam. Csodás,romantikus,sírós film. A végén már a monitort sem láttam... :D Egyébként a filmben jó néhány poén is van,ami szintén plusz pont. :)

2020.10.20 Ildikó Bacskai

Szerelmes

Whoopi Goldbert, hát, imádom, valahogy csak most került elém a film, pedig ez az a szerelmes film, amit kb. mindenki ismer a korosztályomban. Szép, megható és kicsit szomorú is. Tetszenek a karakterek, szívhez szólóak.

Jó film,de megmondom őszintén,én egyszer láttam szándékosan,és úgy további hat-nyolc alkalommal felében-harmadában kapcsolgatva a TV-t. Whoopi Goldberg , Demi Moore és természetesen Patrick Swayze ,aki tökéletesen hozza a karaktert. Nekem nem kedvenc,de ami jó,azt elismerem.

2021.11.28 Klauka89

Nagyon szeretem, régóta ismerem, anyukám kedvenc filmje volt gyerekkoromban. Így, mikor nézte, néztem én is. Persze nyilván ahogy az ember idősödik és bölcsül, úgy nyer más értelmet. A film nagyon szerelmes, nagyon romantikus, ami maximálisan át is j... Több

2019.03.25 indingo

Meghatódni ugyan nem tudtam, mert annyira nem lehet komolyan venni, de aki akarja és hisz a földöntúli dolgokban, az még könnyezhet is rajta úgy, hogy közben még jól is szórakozik.

2015.04.26 wirwil

Hát a férfiaknak is el tud eredni a könnye...

2015.06.25 FarZoo

Egy igazán megható, érzelmileg megfogó film. Nagyon magával ragadott a történet, mert annyira szép és szomorú, igazi dráma. Kategóriájában átlag feletti. Érdemes megnézni.

2015.08.21 Moria99

Meglepően jól sikerült film. Nagyszerű alkotás ez a kedves rendezőtől. Nem tudom, hogy miért hurrogják le páran, pedig amire szolgálnának a filmek azt ez az alkotás megadja. Szórakoztat és éberen tart az utolsó percig.

2015.02.15 Mano35

Ez egy nagyon jó film, időtálló, nem lehet megunni. Nagyon tetszik, hogy érzelmileg is megható, ugyanakkor érdekfeszítő, jó történet. Nagyon jók a karakterek. Sokszor meg lehet nézni. A film végén könnyeztem.

2018.09.09 Norbert93

Mindig távol álltak tőlem a romantikus filmek és távol os fognak, de ez a film annyira szép és megható hogy nem tudok elmenni mellette szó nélkül. Már-már klasszikus darab.

2018.03.31 NFG

Bár rajongást nem váltott ki belőlem, mint sok emberből, én is úgy gondolom, hogy remek film lett, tele érzelmekkel, de akció és humor is fellelhető benne!

2015.06.19 Kellangy

Nagyon szép, romantikus film, időtálló, megunhatatlan. Klasszikus darab, érdekes történet. Vicces, de egyben szomorú, és elgondolkodtató.